Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szórakozóhelyet szeretnék...

Szórakozóhelyet szeretnék nyitni, erre az opcióra van lehetőség (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű szórakozóhelyet szeretnék működtetni, presszó-büfé jelleggel (disco nem), viszont csalogatónak szeretnék játékgépeket üzemeltetni (nem nyerőgépeket, hanem arcade, flipper, retro vonalat vinni bele kicsit). Ez milyen formában működhet, milyen engedélyek kellenek hozzá?

2023. okt. 3. 13:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Fordulj a helyi önkormányzatnál a jegyzőhöz!
2023. okt. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hol lesz? Lesz nemdohányzó flipperes rész? Gondolom mert bent nem lehet dohányozni, ugye?
2023. okt. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1. köszönöm

2. nemdohányzó lesz természetesen

2023. okt. 4. 08:24
 4/27 anonim ***** válasza:
Mennyi tőkét szánsz erre a "szórakozóhelyre"?
2023. okt. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Egy már meglévő kocsmát alakítanánk át presszó jellegűvé, eddig elméleti szinten megy a dolog, nem tudom mekkora összeg kellhet hozzá. Nyilván ez függ a kérdésben leírt lehetőségektől is.
2023. okt. 4. 10:11
 6/27 anonim ***** válasza:
Mindent lehet. A kocsma most is működik? Helyileg hol van? Főváros, megyeszékhely, kisváros, falu?
2023. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igen, most is működik, fontolgatják, hogy eladják. Faluban van, 3000 fő alatti, viszont aktívak a fiatalok szórakozás szempontjából.
2023. okt. 4. 14:04
 8/27 anonim ***** válasza:
Van másik kocsma is? Te milyen esetben adnád el a saját kocsmádat másnak?
2023. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Családi okok miatt adnák el (de még ez sem biztos). Központi helyen van. Kis településhez képest sok (5) kocsma van, de mind "ugyan az". Mi épp játékgépekkel, kvízestekkel, meccs közvetítésekkel, illetve gyorskaja szolgáltatással vonzanánk be őket, igényes környezetbe.


A másik, hogy minden helyen aránytalanul drága az ital, értem én, hogy kell a haszon, de mintha mindenki egyik napról a másikra akarna meggazdagodni, ezért ital akciókban is gondolkodnánk.


A fő vonzóerőt egyenlőre a kérdésben leírt játékgépekben látjuk.

2023. okt. 4. 14:17
 10/27 anonim ***** válasza:
Én mennék flipperezni.
2023. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!