Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A barátom családjának,van egy...

A barátom családjának,van egy családi vállalkozása. Több mint 10 éve működik,viszont csak most csináltam nekik Facebook oldalt. Hogyan tudok több ügyfelet bevonzani nekik?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék segíteni,hiszen már én is a vállalkozás tagja vagyok, dolgozom is benne. Viszont, azon kívül,hogy csináltam facebookot nekik,amit ugye bárki megnézhet,hogyan tudok segíteni?Hogyan tudom ajánlani?
2023. okt. 21. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Ezért utálom én a családi vállalkozásokat. Ott aztán - hacsak nem akarsz állandó konfliktust - mindenkinek, gyereknek, a gyerek barátnőjének, stb. kötelező ott dolgozni függetlenül attól, hogy akar-e, szereti-e csinálni, mert hát ugye családi vállalkozás.


Na mindegy, ez csak a magánvéleményem. A lényegre térve: ez ennél sokkal komplexebb dolog. Ha ennyire egyszerű lenne, akkor nem létezne a marketing, mint szakterület.

Talán a legegyszerűbb a Fb reklámozás. Nyilván ez persze pénzbe kerül, és lényeges, hogy jól legyen célozva a reklám, mert ha olyanokat talál meg, akiknek teljesen irreleváns, akkor semmi haszna nem volt. Magával a Fb oldallal kapcsolatban sok mindent nem tehetsz. Esetleg még linkelheted a profilodon, de az ugyebár nem sok potenciális ügyfelet ér el.

2023. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit alábecsülted a feladatot.
2023. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudok több ügyfelet bevonzani nekik?"

A lényeget kifelejtetted: mivel foglalkozik a vállalkozás? A hirdetést, marketinget a vállalkozás profiljának megfelelően kellene csinálni.

Például ha az egy kis ABC és nem végez házhozszállítást, akkor majdnem felesleges hirdetni interneten, hiszen csak a környékbeliek fognak oda járni úgyis, ők meg már oda járnak 10 éve.

2023. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem volt már ez a kérdés pár hete vagy hónapja? Ugyanez a fészbukos csináltamegyhonlapotabarátomékvállalkozásának?
2023. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha volt is,azt nem én írtam.Tegnap fogalmazódott meg bennem a kérdés,és kiírtam. AMúgy könyvelés,és adatvédelem a terület.
2023. okt. 22. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt meg lehet reklámozni google ads-ben is, meg fészen is, kérdés, hogy érdemes-e.

Egy könyvelőiroda ügyfelei is nagyrészt helybéliek. Ritkán jönnek messziről.

2023. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy haver hogy előveszed a pénztárcád és fizetsz azért, hogy hirdessék.
2023. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csinalj insta oldalt is
2023. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!