Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Online etsy bolt esetén...

Online etsy bolt esetén megtudom csinálni az átalányadóval azt hogy ne kelljen adóznom egy bizonyos összegig?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne jártas csak hallottam hogy meglehet úgy csinálni az egyéni vállalkozást. Ha lehet akkor valaki leírná légyszíves hogy hogyan? Válaszokat előre is köszönöm!

2023. okt. 24. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Meglehet. De nem biztos, hogy neked is.
2023. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mellékállású vállalkozónak kell lenni ahhoz, hogy egy ideig ne kelljen járulékokat fizetnie. Adót pedig senki nem fizet az adómentes határig.
2023. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok. Amellett lehet?
2023. okt. 24. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha nappalis, akkor igen.
2023. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne éld bele nagyon magad, hogy etsy boltból annyi pénzt fogsz keresni, hogy eltartsd magad. Persze azt nem mondom, hogy ne is próbáld meg, csak ne legyél nagyon csalódott, ha nem sikerül.
2023. okt. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!