Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vannak home office munka...

Vannak home office munka lehetőségek amikhez csak angol vagy más nyelvtudás kell? Van esetleg tapasztalatotok ilyesmivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egészségügyi problémáim vannak. Jót tenne ha itthon lehetnék. Nem értek semmihez, elég kemény hátterem volt. Angolból középfokom van, nézek filmeket, úgy ahogy megérttetem magam.

Van némi tartalékom, van lakásom is, a jelenlegi munkahelyemen is húzom egy darabig.

Szívesen megtanulnék komolyabban Angolul. Esetleg valami más nyelvet is. Kicsit Németül is tudok.

Arra gondoltam rengeteg home office lehetőség lehet egyszerű, ügyintézői munkakörben. Igazán azt sem tudom milyen lehetőségek vannak. Azt tudom hogy mindenféle random home office állást látni amikhez csak komolyabb nyelvtudás kell, semmi más. Pl. Facebook fiókot vagy csoportot kell koordinálni, felügyelni.

Nem akarok vagyonokat keresni. Havi 2-300k-ból elvagyok. Viszont nyugalomra, egyszerű munkára, otthon pihenésre lenne szükségem.

Szerintetek tényleg ilyen egyszerű? Megtanulok 1-2 nyelvet alaposan és lehet valami otthoni, nem értékesítő, egyszerű munkám? Vagy ezekre túljelentkezés van? Esetleg stresszesebbek mint ahogy azt képzelem?


2023. nov. 6. 12:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
És szerinted 1-2 nyelvet megtanulni annyire egyszerű...?
2023. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. Magyarul is egész gyorsan megtanultam. Bár akkor még fiatalabb voltam
2023. nov. 6. 13:17
 3/18 A kérdező kommentje:
17 éves koromig csak Románul tudtam. A Youtube meg persze az hogy itt élek gyorsan betanított.
2023. nov. 6. 13:20
 4/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, onlyfans es chaturbate ezen a szinten mukodhet
2023. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
XD Az Onlyfans nem rossz ötlet. Lassan 30 éves, nem túl atraktív férfi vagyok. Lehet hiány van belőlünk az oldalon. :-D
2023. nov. 6. 13:42
 6/18 anonim ***** válasza:
Hat ha a hátrányosabb nembe születél akkor biza neked nincs 0tudásra homeoffice, irány a gyár vagy az építkezés.
2023. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
gyari proli lesz beloled hacsak be nem vallalod a dragon dildot sok sikivel
2023. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Gyári proli lesz belölem? Dikk, szted mi vagyok. Voltam már sokminden de a proli az fix, ezzel nem lehet mit tenni. Majd egy új életben leszek Doktor vagy k**jó nő. Leginkább semmi mert ateista vagyok.
2023. nov. 6. 19:26
 9/18 A kérdező kommentje:
Azért kösz a dildós tippet. Talonban tartom a nyugdíjas éveimre. ☺️✌️
2023. nov. 6. 19:27
 10/18 anonim ***** válasza:
SSC-vel próbálkozhatsz, de ahhoz valószínűleg kevés a középfokú angol. Románul is tudsz?
2023. nov. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!