Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen másod vagy háttér...

Milyen másod vagy háttér tevékenységet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Van egy jól fizető állandó, viszonylag kötetlen melóm, de azért még mindig dolgoznom kell a pénzért. Szeretném, ha már kicsit a pénzem dolgozna helyettem és kicsit lazítani.

Olyan befektetést keresek, ami azért jelentős hozamot ad, tehát mondjuk max 10-15 éven belül visszahozza magát.

Eddig ingatlanban gondolkodtam (albérlet), de a mai lakás és albérlet árakkal ez inkább 20-25 év lett, így annyira nem vonzó.

tőzsdéhez nem értek és akikkel eddig beszéltem nem voltak meggyőzőek, inkább szerencsejáték és állandó idegeskedés ami osztályrészükként jut. (elfogadom, ha nem így van, én ezt hallottam többtől, gazdagok nem lettek)

Gondolkodtam még lakásfelújításokban is, mivel valamennyire értek kb mindegyik szakterülethez (villanyszerelés, fűtés, gipszkartonozás, burkolás), így ezeket az apró munkákat meg tudnám én is csinálni.

de most nem azt látom, hogy ezek is mennének.

szóval ti miben láttok most fantáziát?

az ilyen MLM meg kriptó ponzi csalásokat le se írjátok légyszi :)


2023. nov. 7. 15:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%

"tőzsdéhez nem értek és akikkel eddig beszéltem nem voltak meggyőzőek, inkább szerencsejáték és állandó idegeskedés ami osztályrészükként jut"


...s vannak a többiek, akik megtanulták a szakmát. Miért nem őket kérdezed?


"az ilyen MLM meg kriptó ponzi csalásokat"


Elég vicces ( és szánalmas ) az MLM-et és ponzit egy sorban olvasni. Utóbbi bűncselekmény, előbbit tananyagként tanítják a világ legnagyobb/legjobb egyetemein.


"ezeket az apró munkákat meg tudnám én is csinálni.

de most nem azt látom, hogy ezek is mennének"


Ez csupán a munkád minőségétől és a marketingedtől függ, semmi mástól.

2023. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

"apro munkákat" kekw


Nincs ingyen pénz tesó, a semmiből nem fogsz meggazdagodni. Vagy kockáztatsz a befektetésen vagy lutri lesz a hozam.

2023. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

"Gondolkodtam még lakásfelújításokban is, mivel valamennyire értek kb mindegyik szakterülethez (villanyszerelés, fűtés, gipszkartonozás, burkolás), így ezeket az apró munkákat meg tudnám én is csinálni."

😂😂😂

Mindenhez is értesz, mégis mihez vársz segítséget?

2023. nov. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

"Olyan befektetést keresek, ami azért jelentős hozamot ad, tehát mondjuk max 10-15 éven belül visszahozza magát."

Ebben semmi jelentős hozam nincsen, ezt úgy hívják állampapír.

"Eddig ingatlanban gondolkodtam (albérlet), de a mai lakás és albérlet árakkal ez inkább 20-25 év lett, így annyira nem vonzó."

Egy alapvető dolgot kihagytál a számításból: az ingatlan értéke hosszútávon jócskán emelkedik!

"Gondolkodtam még lakásfelújításokban is, mivel valamennyire értek kb mindegyik szakterülethez (villanyszerelés, fűtés, gipszkartonozás, burkolás), így ezeket az apró munkákat meg tudnám én is csinálni."

Valamennyire érteni hozzá annyit jelent, hogy anyádnál otthon kicsempézel és egynek elmegy.

Ha valóban értenél bármelyik felsorolt szakterülethez és minőségi, piacon eladható munkát tudnál végezni, akkor csinálnád és degeszre keresnéd belőle magad. Ezekből az "apró" munkákból.

2023. nov. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

4 a fo tevekenysegem jocskan tobbet hoz, mint egy burkolo, raadasul sokkal kenyelmesebben megelek belole, de hobbinak szeretem csinalni.

es nem, nem anyamnal kicsempezem a garazst, de koszi a bizalmat :D


nem akarok masoknak dolgozni es veszekedni ugyfelekkel, hogy o nem igy kepzelte el a csempet meg a kepen vilagosabbnak tunt.

de hobbibol estenkent vagy hetvegenkent lerakni egy furdoszobat nem egy kunszt - erre gondoltam.

2023. nov. 8. 08:39
 6/21 A kérdező kommentje:
3 abban, hogy hogyan lehetne valami passzivabb jovedelemre szert tenni pl ezekkel a skillekkel :D vagy massal.
2023. nov. 8. 08:40
 7/21 A kérdező kommentje:

1es:


valoszinuleg nem vagyok ideologiailag eleg kepzett, de rakeresve a google-on az MLM university course kifejezesekre nem annyira talaltam meg a megfelelo nagynevu egyetemeket es kurzusokat.


ellenben ez pl rogton szembejott velem:

es koszi, nem kell meggyoznod rola, hogy az MLM mekkora frankosag :D


The Meaning of MLM and 6 Reasons Why MLMs Are the Absolute Worst

99% of People in an MLM Lose Money. ...

MLMs Alienate You From Your Family and Friends. ...

MLMs Blame You For Not Succeeding. ...

You Are an Unpaid Sales Rep, Not a Business Owner. ...

MLM Schemes Prey on Vulnerable People. ...

MLMS ARE PYRAMID SCHEMES.

2023. nov. 8. 08:45
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, még a végén kiderül, hogy fluent english-sel csak trollkodsz itt. 😂
2023. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8 ja, blöffölöm az egészet :D de már halistennek van chatgpt is, varom, hogy mikor kezdjuk el itt vadolni egymast a plagizalassal meg hogy nem is troll vagy hanem AI :D
2023. nov. 8. 09:01
 10/21 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, egy időben divat volt itt a ChatGPT-s válaszadás. 😂
2023. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!