Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék egy Webshopot...

Szeretnék egy Webshopot indítani lehetnek törvényi eljárások belőle ha másolom de átalakítom?

Figyelt kérdés

egy bizonyos néven de viszont az eredeti kitalálója egy horribilis összeget kér így ugyanazt a "céget", leutánoztam, más néven, de a karakterek ugyanazok...milyen jogi utakba ütközhet?

Lehet e így büntetlenül folytatni a webshopot? feljelenthet-e ezért a kitalálója?

pl. Puma-bol lett Fuma.. és társai amik a mai napig üzemelnek kínában



2016. jún. 19. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megtévesztésig hasonlít rá, természetesen feljelenthet.
2016. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és a fent említett cégek? azok miért nem kaptak feljelentést? vagy én ezt nem vágom..amúgy külföldi, nem is cég de annak mondja magát...ki kerestem neten nincs találat de profitál belőle...
2016. jún. 19. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyha kínába nyitsz egy ilyent valószínűleg megúszod, ha európában akkor megszívod de nagyon.
2016. jún. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!