Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen engedélyek kellenek...

Milyen engedélyek kellenek egy turkáló nyitáshoz? Milyen végzettség kell hozzá? Milyen berendezések?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első vállalkozásom és nem tudom hogyan kellene elindulnom. Tapasztalatom nincs ilyen téren csak annyit tudok amit a neten találtam

nov. 10. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

kavir.mkik.hu

Itt nézelődj, aztán ajánlatos egy könyvelő felkeresése, akivel át tudod beszélni a lehetőségeket.

nov. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hol szeretnéd nyitni, kedves kérdező? Budapesten?
nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mennyi induló tőkéd van hozzá kb.? Az üzlethelyiséget bérelni szeretnéd? A beszerzési forrásod meg van-e már az árukészlethez?
nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Újabb kérdező, akit nem érdekelnek a válaszok. :(
nov. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. köszönöm

2. Kecskeméten szeretnék nyitni

3. 1,5 millió van eddig erre szánva nem tudom mennyi lenne az ideális indulótőke, a beszerzési forrásom megvan nagyon jó árral és az árhoz képest jó áruval

nov. 13. 08:20
 6/14 A kérdező kommentje:
Bérelni szeretném a helyet
nov. 13. 08:26
 7/14 anonim ***** válasza:
1,5 millió egy turkálóhoz, bérelt helyen édes kevés szerintem kezdőtőkének. Csináltál valamilyen üzleti/pénzügyi tervet már?
nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem, mivel nem vagyok tisztában teljesen mivel kell számoljak a kezdeti kiadásokhoz így jól használható tervem nincs
nov. 13. 09:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor viszont szakember felkeresése ajánlott, mielőtt bármibe is belevágsz. 10-15ezres óradíjért (legalábbis felénk ennyi) már lehet találni hozzáértő könyvelőt, akivel át tudjátok számolni. De blindre azt mondom, hogy kevés lesz a 1,5 millió.
nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha mindened megvan, akkor csak egy üzlethelyiség kell, lehetőleg olyan helyen, ahol sokan sétálnak és uccu neki.
nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!