Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztaltabbaktól, szakmabeli...

Nagy Ákos16 kérdése:

Tapasztaltabbaktól, szakmabeliektől kérdezem, hogy milyen kezdőfizetésre számíthatok az alábbi végzettségemmel a szakmában?

Figyelt kérdés

Végzettségem:

Érettségi,mechatronikai technikus,automatikai berendezés karbantartó(duális képzésben német autógyártónál),angol középfokú nyelvizsga



#végzettség #fizetés #érettségi #bér #technikus #mechtaronikai technikus #automatikai berendezés karbantartó
2020. febr. 9. 11:09
 1/2 anonim válasza:
100%
A bérezésed nagyon sok dologtól függ, mint pályakezdő nem fogod magad hülyére keresni. Én végzettségem szerint Automatikai technikus vagyok, és elhiheted nekem, hogy amit az iskolában tanultál az édeskevés ahhoz ami majd az iparban fog várni, az , hogy duális tanuló voltál (ha lehet egy tippem a Merciben és Kandós voltál? javíts ki ha tévedek) az nem jelent túl sokat ez egy olyan szakma amiben folyamatosan fejlődni kell, és ezzel arányosan nő majd a fizetésed is, de ha tényleg értesz hozzá és ezt a munkáltatód is észreveszi, valamint értékeli, akkor elég jól lehet keresni, a kezdő bérek viszont országrész, munkáltató függőek. Kecskeméten Merciben nekem annó 270 bruttó körül ajánlottak mint teljes pályakezdő, cserébe tanuljak még egy évet náluk, technikum után. Aztán mindenki eldöntheti, hogy ez neki milyen pénznek számít. De vizen, tűzön át futnak a villamosipari emberekért, és ha bevállnak, akkor már lehet a munkáltatóval bizniszelgetni, természetesen előtte le kell rakni valami olyan szakmait az asztalra, hogy legyen alapja az adott fizetésnek.
2020. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen helyes volt a tipped :)

Köszönöm a válaszod.

2020. márc. 4. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!