Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi szükséges hegesztő vállalko...

Medo05 kérdése:

Mi szükséges hegesztő vállalkozáshoz?

Figyelt kérdés
Awi illetve Co hegesztői vállalkozást szeretnék indítani kötelező hozzá tapasztalat? Ha igen mennyi? 3 éve csinálom

nov. 14. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Aztán bővebben mi a terv?


Műhelyet akarsz nyitni? Bérhegesztés helyszínen? Alvállalkozóként "maszekként" bedolgozni valakinek?

nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább menj ki dolgozni svájcba, egy csomó pénzt kereshetsz vele alkalmazottként, plusz svájci nyugdíjad lesz, nem magyar...
nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minek vállalkozol, ha ígyis megy már 3 éve?

Mi a cél?


Inkább maszekolj tovább...

nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itthon nem fizetnek meg, vállalkozóként csak lehúznak és nem fizetnek ki.
nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3 éve csinálom karosszéria lakatos munkámat, műhelyem van, 1 éve kezdtem el awival jobban foglaljozni, élelmiszer iparban saválló, rozsdamentes, alu anyagokkal foglalkozom, igazából azért szeretnék vállalkozást, hogy számlát tudjak adni, eredeti szakmám Mechatronikai technikus, de családból örököltem és eltanultam pár dolgot így próbálnám ezeket fenntartani, 19 éves vagyok, nem mennék külföldre, mert itt már megvannak a kuncsaftok, csak félő a maszek. Jelenlegi tudásom szeretném felhasználni

Co, ív, awi, karosszéria, gépjármű szerelő, Esztergályos munkákat szoktam csinálni, csak jó lenne ha bármelyikről is tudnék számlát adni

nov. 16. 00:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Te tudod, Svájcban havi 1 millió felett kereshetsz ezekkel. Ha itthon is megvan ennyid, vagy több is, akkor nyilván ne menj ki.
nov. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19 éves vagy és már 3 éve vagy karosszéria lakatos?
nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!