Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozóként (foodorá...

Egyéni vállalkozóként (foodorás futárként) szükséges vállalkozói számlát nyitnom? Vagy intézhetem a pénzügyeimet a személyes számlámról is?

Figyelt kérdés
Még csak most tájékozódom a témában. Sem a Foodora, sem a Simpletax (könyvelő cég) honlapján nem találtam erről infót.

2023. máj. 20. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Ha áfamentes vállalkozást csinálsz, akkor nem kötelező a céges számla. A Simpletaxot pedig azért fontold meg jól ;)
2023. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Mi a probléma a Simpletaxel? Elsőre úgy tűnt jól rá vannak állva a foodorasok menedzselésére. + Konkrét árak vannak vállalkozás indításra, vállalkozás leállításra, havi menedzselésre. Elsőre kiszámíthatónak, megfizethetőnek és kifejezetten futárspecifikusnak tűnnek.

Azért érdekel minden vélemény. Ha ez csak a látszat, akkor érdekel mi gond lehet velük.

2023. máj. 20. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék rosszat mondani róluk. Véleményem van, láttam már problémákat náluk sajnos. Az árak kiszámíthatóak, az csak egy dolog sajnos.
2023. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!