Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik webshop forma az ideális?

Melyik webshop forma az ideális?

Figyelt kérdés
Jelenleg instán árulom a kézzel készített termékeimet, de szeretnék egy saját webshopot, vagy akár bérelni shopifyon. Az elsővel aza baj, hogy nem értek a programozáshoz semmilyen formában és elég drágán csinálnak egyet. A másodikkal, hogy sokan dropshippingel kötik össze a shopifyt ami az én üzleti modellemről nem mondható. Melyikre érdemes beruházni? Magyar vevők a cél,és a online oda irányítom a weboldahoz. Szóval nem lényeges, hogy Google kereséssel találjanak meg, mivel én oda irányítóm őket. Próbáltam picit prezentálni a dolgot, hogy könnyebb legyen azoknak válaszolni akik benne vannak, és esetleges tippel szolgáltatni.:)

nov. 18. 23:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Ki hagytam, hogy jelenleg a fejlesztés / minőségben fektettem szóval a keret is elég alacsonyan áll. De ha kihagytam valami mérvadot ami kéne a teljeskörü válaszhoz azt pótolom :) kezdőként kezeljetek ha hülyeségeket is írtam :D
nov. 18. 23:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meska?
nov. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meska, vatera.
nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jófogás. Ha saját webshopot akarsz, oda már vállalkozás is kell és számlaadás. Ha van főállásod mellette, akkor nem gond, lehetsz mellékállású vállalkozó. De ha nincs és főállású vállalkozó lennél, akkor havi százezer forintos adó- és járulékfizetési kötelezettséggel számolj és kalkuláld ki, hogy ki tudod-e fizetni a bevételeidből és marad-e mellette valami. Akkor is fizetned kell, ha egy forint bevételed sem lesz.
nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. Jófogáshoz is kell vállalkozás és számlaadás!!! Hiszen saját termékeket árul, nem csak a használt cuccait!

Sőt már most is van számlaadási és adózási kötelezettsége, hiába csak instán árul...

Mindenképpen kicsiben kezd, ne akarj 0 tőkével webshopot, szóval én is azt mondom, hogy jófogás, vatera, meska.

nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mutasd az instad, ha tetszik segitek a webshopban :)
dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!