Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyithatok egy online webshopot...

Nyithatok egy online webshopot úgy hogy egy külföldi cég termékeit szállíttatnám ki?

Figyelt kérdés
Adott egy külföldi oldal ahonnan elég erős kedvezménnyel vásárolhatok egy megegyezés miatt, és az érdekelne hogy ebben a csodás országban, milyen buktatókra számíthatok ha én nyitok egy webshopot és annak a külföldi oldalnak a termékeit én adnám el. Azaz csak egy köztes ember lennék, hiszen nem a saját otthonomból/árukészletemből postáznám hanem ami bejön rendelés hozzám, én a másik cégtől a vásárlóm nevében megrendelném.

nov. 19. 05:19
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ezt nevezik dropshipping-nek
nov. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2%
Buktató akkor lesz, amikor kiderül az adócsalás és bezárat a NAV. Nem tudom elképzelni hogy máshogyan lehet egy magánszemélynek hatalmas kedvezménye.
nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
üdv 2023-ban
nov. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%

Ezzel csak az a probléma (első látásra) hogyha te csak megrendeled a cégtől az adott vásárló nevében a terméket, akkor 1, hogy fogod érvényesíttetni a te kedvezményedet? Honnan tudja a cég,hogy a rendelés mögött te állsz és nem egy random magánszemély?

2, a cég téged milyen alapon fog kifizetni? jutalékot kapsz? Hogy lesz ez nyomon követve, hogy ki után kapsz jutalékot.

3, minden vásárlói panaszt a céghez fut be. Ők felkészültek ezek kezelésére?


Ha ezek megvannak és mondjuk jutalék ellenében kiállítasz egy valós számlát a cég felé, amire ők kifizetnek, majd adózol ahogy kell. Akkor nincs hátránya.


" ebben a csodás országban,"


Ha így állsz az országhoz, akkor jobb ha el se kezded.

nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"és az érdekelne hogy ebben a csodás országban, milyen buktatókra számíthatok ha én nyitok egy webshopot"


Mondjuk az, hogy csóró mindenki mint a templom egere, szerintem alapvetően elég nagy buktató!


Nem?


[link]


[link]


Van riportvideó i csak mos nem találom, elmondták benne, hogy az országos átlag a NAV adóbevallásai szerint (már akinek van munkája) havi nettó 290 ezer forint / fő.

nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!