Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Foglalkozás eü vizsgálat...

Foglalkozás eü vizsgálat home-office esetén hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Mint munkáltató, érdeklődnék, hogy a kötelező foglalkozás eü vizsgálatot remote munkavégzés esetén hogyan kell kivitelezni? Az alkalmazottak az ország bármely részén lehetnek.

nov. 20. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk simán elküldték a papírt aláírni, azt kész. De megoldható belépéskor az eszközök átvételével együtt.
nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy mint sima munkánál, megmondják hol a doki és te oda besétálsz.
nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy a kutyát nem érdekli ez a bohóckodás (Semjén már el is törli). Utoljára 5 éve voltam alkalmasságin, néha megkérdezte a főnök, hogy nem megyek be, mert jelzi a rendszer, hogy lejárt. Erre annyit mondtam hogy nincs kedvem. Ennyi.
nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krwkco ***** válasza:

"Az alkalmazottak az ország bármely részén lehetnek."

A közelben kell olyan orvost keresni, aki végezhet ilyen vizsgálatot.

nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megadsz egy idősávot, amikor meg kell jelenni a fogl.eü orvosnál és kész. Ha jófej vagy, akkor munkaidőben legyen és fizesd a benzinpénzt/vonatjegyet. Azért nem olyan nagy kihívás ez.

Én pl. részmunkaidőben bedolgozom 180 km-re, oda kell utaznom évente egyszer az alkalmasságira. Egy hónap van megadva és minden délelőtt lehet menni (munkaidőben), amikor jól esik. A tömegközlekedést 100% kifizetik, vagy támogatják a benzin pénzt, mint a bejárásnál, de általában szoktunk olyan időpontot találni azon az egy hónapon belül, amikor vinni tudom magammal a családot, én elintézem 20 perc alatt az alkalmasságit, utána meg programozunk egy napot.

Vagy biztosan ki lehet váltani valami háziorvosi vizsgálattal, de én nem biztos, hogy szórakoznék ezzel. Ha utána baj van és valaki belédáll, jobb ha rendben vannak a papírok.

Vagyis, ha már a munkáltató rugalmas, szerintem ennyire legyen rugalmas a munkavállaló is.

nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!