Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tényleg igaz az a pletyka...

Tényleg igaz az a pletyka hogy az országban a security cégek a maffia kezében van?

Figyelt kérdés
A régi védelmipénz mai legális formája?

#védelmipénz
nov. 30. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
persze hogy igaz, Orbanrol nem hallottal valamit?
nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:D :D nem arra a családra gondoltam :D :D
nov. 30. 19:40
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Magyarorszàgon nem is igazà van olyan igazi "maffia". Van pàr kisebb cigànygaleri azt csà.
nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Igy is lehet tulajdonképpen mondani. Az őrzés védés Rogánnál (Bessenyei István, szomszéd és ex feleségének jó haverja) van.
nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Milyen pletyka haver?

Ez nyilt titok már 30 éve...

Hány éves vagy amúgy?


Rynart sztori megvan?

Kamionnyi plazma Tv tűnt el karácsonykor, a sofőrrel együtt, Apeh (mai NAV) épületében is feketén dolgoztak az őrök...

nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Pintér Sanci bácsi, az olajszőkítő brigád, meg a jugoszláv bombagyáros esete, aranykéz utcai robbantás stb megvannak?


Ugyanaz a brigád nyomja azóta is...

nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
fura mert elég sokan rá vannak állva egyesek a maffiózó imidzsre lehet divatból. inkább arra irányult a kérdés és nem a korrupt politikai szálakra gondoltam
nov. 30. 21:05
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Ez a igazság , gátlástalan maffia az egész.
nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

8

A fidesz nem tűr konkurenciát. A szervezetbűnözés teljsen átalakult. Vagy beálltak egy fideszes mögő vagy kicsinálták őket.


Őrzés-védésnél maradva, én dolgoztam egy "politikától független" ilyen nagy cégnek anno. A főnöknek a hobbiját csináltam. Nem mondom, hogy maffiózó volt az ember, de nyilván - mint mindenki ebben a szakmában - eléggé a zavarosban halászott. De nagyon jól ment a szekér. Aztán egyszercsak puff, jött a TEK és vittek mindenkit. Szó szerint mindenkit. Őt és a feleségét is beverték a kóterba és felajánlották neki, hogy vagy át lehet adni szépen a cégét és az ügyfeleit vagy ráhúzzák a vizes lepedőt és eldobják a kulcsot. Nem ment bele. Végül a cég minden vagyonát zárolta a hatóság őt meg 3 hónapig benntartották. Ez pont elég volt arra, hogy az emberei fizetség híján szétséledjenek, a munkákat meg átvette a már fent említett cég. Ezután mivel nem tudtak rábizonyítani semmi komolyat kiengedték, de állítólag a volt a deal, hogy elfelejti az őrzést a jövőre nézve és más üzletbe vág... El is felejtette.


Igy működik a fidesz.

nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!