Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol tudok pénzt keresni ?

Hol tudok pénzt keresni ?

Figyelt kérdés
Olyan ötleteket mondjatok mint pl hogy kepeket rakok fel vagy ilyesmi neten szeretnék keresni pénzt

dec. 25. 18:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Kb hetente fel van téve ez a kérdés, de nincs rá univerzális válasz.


Olyan dolog meg nem létezik, amivel minimális belépési küszöb mellett bárki pénzt tudna keresni az interneten. Ellenben egy csomó átverésbe könnyen bele lehet futni amit ezt ígéri.

dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Akkor tegyél fel valahova képeket és keress vele pénzt
dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%

"Olyan dolog meg nem létezik, amivel minimális belépési küszöb mellett bárki pénzt tudna keresni az interneten"


Igazából létezik, csak a többség nem akarja csinálni. Mindenki meg tud tanulni weboldalt építeni, fent van a yt-on az egész. Seo tanfolyam is fent van. .szóval csak össze kell rakni. Egy domain 3500ft/év, szerver évente 15e. Szóval nem nagy belépési küszöb anyagilag. Innentől kezdve csak le kell ülni és tartalmat kell írni. Reklámmegjelenítésből simán lehet keresni szép összegeket... csak mondjuk kell hozzá több oldal, pár 100e látogató, ez kb mondjuk 2 év alatt teljesíthető. Nem csinálják sokan, sőt a többség el se hiszi, hogy ez létezik :D

dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

Pénzt munkával tudsz keresni, esetedben diákmunkával.

Ha online lehetne semmi munkával valós pénzt keresni, akkor senki nem dolgozna.

Persze olyan mindig lehet, hogy valami pedo bear tol neked pár forintot vagy eurót néhány sikamlós privát fotóért, azt nem zárom ki.

dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Munkával, máshogy nem megy.
dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%

"Igazából létezik, csak a többség nem akarja csinálni. Mindenki meg tud tanulni weboldalt építeni, fent van a yt-on az egész."


Marhaság.


Ha mindenki meg tudná tanulni/csinálni, senki nem gürcölne szar munkahelyeken szar fizetésért hanem ezt csinálná és élne belőle mint marci hevesen. De mivel nem, marad az előbbi.

dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

Rakjál fel képeket.

Ha keveset akarsz keresni, akkor olyat, amit te rajzoltál.

Ha sokat, akkor olyat, amin Te vagy pucéran.

dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2%
Ennyiből? Onlyfans
dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
Onlfyansra rakosgassál fel képeket a seglukadról
dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Na ja, "weboldalazás" meg a reklámpénzek... Létezik valahol igen, az Óperenciás-tengeren túl, de a kérdező nem fog látni ebből semmit, most megmondom... Ez a hajó már elment, sajnos. Ez olyan jól hangzó dolog egy kívülállónak, de ennyi és nem több.


Olyan túltelített a web minden témában már, hogy megmozdulni nem lehet... Óriási számokat kellene elérni, hogy érdemleges bevétel legyen. Még a legnehezebb mérnöki szakból doktorálási cél is reálisabb neki úgy, hogyha a matekot sem szereti.


Igen, szép is lenne ez így, én 20 évesen el is hittem, ráment pár évem, nem kerestem belőle semmit. Időpocsékolás. Láttam magam előtt naivan, rózsaszín ködben, hogy milyen gazdag leszek ebből, erre úgy pofára estem mint az ólajtó.


Utolsó körben még elgondolkodtam az angol nyelvű tartalmakon, de úgy voltam, veszett fejsze nyele lenne úgyis, pedig ez már 10 éve volt.


Így 30 évesen már látom, ilyen álomszerű dolgok azoknak léteznek, akik jókor voltak jó helyen, és minden tényező összeállt.


Inkább választanék egy kaparóst, minthogy újra nekiálljak a tartalomgyártásnak és a SEO-nak.


De ha meg akarod cáfolni, akkor ne pontozz le, hanem mondj hasraütésszerűen egy témát, amit szerinted reális és ésszerű elkezdeni 2024-ben, tartalmat gyártani rá, keresőoptimalizálni, és reklámokból megélni. Kíváncsi vagyok nagyon.


Az ennél könnyebb megoldások (képfeltöltés... :D) meg talán majd egyszer léteznek egy szebb világban.

dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!