Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol lenne érdemes a szolgáltat...

Hol lenne érdemes a szolgáltatásomat úgymond reklámozni?

Figyelt kérdés
Jó ideje foglalkozom értékbecsléssel. Ez mára odáig fajult hogy már erdőt köbölni is tudok. És mivel nagyon sok utazással járna ha hagyatékot is felbecsülnék,úgy gondoltam hogy online szolgáltatással ezt meg tudnám oldani. De mivel jobbára csak itt a városban és környékén ismernek,nem tudom hogy tudnám megismertetni magam a leghatékonyabban távolabbi emberekkel is.az az igazság hogy nagyon izgalmas dolog hagyatékot becsülni,és nekem ez egy hobbi is lehetne akár a sok bolhapiaci "azt hittem többet ér" mellett. Arról nem is beszélve hogy sokkal etikusabbnak tartom mint ha a becsűs egyben a felvásárló is lenne,érthető okokból.

jan. 3. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Közösségi oldalak.
jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Lehet én értek valamit félre, vagy ennyire nem értek hozzá, de egy hagyatéki eljárás során a becsüs lenne az utolsó, akinek eladnám a cuccot, meg egyáltalán, ez nem összeférhetetlen?
jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Én nem vásárolok csak felbecsülök. Pont ezért vagyok keresett a környéken. Az ilyen ingóságok nem szoktak a hagyatéki része lenni ezért fel sem becsülik őket. Pl 3 hónapja volt egy ház ahol a padláson a 90 éves nénike eltette a gyerekek meg unokák játékait. 4 50x50es dobozzal volt. Összesen több mint 3millió volt az értékük. Az idősebb testvér aki 67 éves ki akarta dobni őket. A lánya hívott el. Ha ezt pl egy értékbecslő felvásárló megveszi adott volna max 200k forintot mindenért
jan. 3. 19:02
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
#2 az írta a végén, hogy azt nem tartaná etikusnak, igaz azt nem, hogy ehelyett mit tart etikusnak.
jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Indítasz egy tiktok-yt-insta csatornát és csinálsz rá értékbecslő videókat. Leírásba elérhetőség.
jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy képzeltem, hogy az értékbecslő hivatalos minőségben jár el és furcsállom, hogy ő szabja meg az árat, amit aztán ő fog kifizetni.
jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze te abból indulsz ki, hogy tényleg a valós árat állapítod meg, és korrekten aláajánlasz egy mindkettőtöknek előnyös árat, az tényleg korrekt.
jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán vannak korrektek! Inkább egy aukciós házhoz fordulnék!!
jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha lakást/autót/gépeket is tudsz értékbecsülni, akkor le kell szerződni egy vagy több lízingcéggel, akiknek a lízinghez kötelezően csináltatnak értékbecslést.
jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ott érdemes ahol van rá fizetőképes kereslet. AZ összes menőbb online reklám cég (gugli, fb stb) kínál személyre szabott hirdetési opciót, azaz annak juttatják el a reklámot akinek igénye van rá, bár jól meg is kérik az árát érte.


Amúgy meg jobban járnál ha elhúznál dolgozni, mert lehet pár havert/ismerőst le tudtál húzni, hosszú távon ezzel nem fogod megszedni magad.

jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!