Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol lenne érdemes a szolgáltat...

Hol lenne érdemes a szolgáltatásomat úgymond reklámozni?

Figyelt kérdés
Jó ideje foglalkozom értékbecsléssel. Ez mára odáig fajult hogy már erdőt köbölni is tudok. És mivel nagyon sok utazással járna ha hagyatékot is felbecsülnék,úgy gondoltam hogy online szolgáltatással ezt meg tudnám oldani. De mivel jobbára csak itt a városban és környékén ismernek,nem tudom hogy tudnám megismertetni magam a leghatékonyabban távolabbi emberekkel is.az az igazság hogy nagyon izgalmas dolog hagyatékot becsülni,és nekem ez egy hobbi is lehetne akár a sok bolhapiaci "azt hittem többet ér" mellett. Arról nem is beszélve hogy sokkal etikusabbnak tartom mint ha a becsűs egyben a felvásárló is lenne,érthető okokból.

jan. 3. 18:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Annak az 1 embernek köszi a válaszát aki értelmeset írt. A többi még a leírtakat sem tudta értelmezni. Az utolsóból meg brutális rosszindulat jött csak,annak ellenére is hogy leírtam hogy ezt még hobbiból is csinálnám online.az meg hogy húzzak el dolgozni az felháborító. Az értékbecslés mi ha nem munka?
jan. 4. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!