Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szempilla építés - Jól számolo...

Szempilla építés - Jól számolom, hogy ennyit lehet keresni vele?

Figyelt kérdés

Érdekelne azok tapasztalata, akik ezzel foglalkoznak. Én a saját pillásom áraiból, munkàjából indultam ki. Ő nem is a nagyon drága luxus kategória, de nem is a gagyi. Erős középmezőnyben lehet, a munkája igényes.


Ha azt nézem, hogy egy töltés 15.000, ami 1-1,5 óra alatt megvan, akkor ha valaki elvállal 5 vendéget egy nap, 75.000Ft-ot megkeres. Ez egy héten (5 nap) 375.000 Ft, egy hónapban 1,5 millió Ft. Gondolom KATA szerint adóznak a pillások, szóval 50.000Ft lejön. Van ugye egy havi bérleti díj a szalonban, ez fb hirdetések alapján úgy látom, 100.000 ft alatt van egy hónapra. Van még az anyagköltség, ami pontosan nem tudom mennyi lehet, de még ha 200k-t számolok rá, akkor is az jön ki, hogy egy pillás bőven 1 millió Ft felett visz haza. Ha picit kevesebb vendéget vállallal, még akkor is röhögve megvan a 800-900k nettó 'fizu', 6 órás munkanapokkal. És olyan pillásnál én még nem jártam, aki nem lett volna szinte fullon. Persze az elején fel kell építeni a vendégkört és kevesebb lesz a bevétel, ezt tudom.


Ezt a számolást meg tudná erősíteni szakmabeli? Csak én látom ilyen joker szakmának ezt, vagy vannak még buktatók/ rejtett költségek (kezdő felszerelést, berendezéseket most ne vegyük ide, nyilván az nagyobb kiadás)


Szeretném elvégezni a sminkes és szempillaépítő képzést. Az is érdekelne, ki melyik sulit ajánlja erre Budapesten. Biztosan vannak minőségben eltérések (árban hatalmas). Jó lenne, ha a papír mellett tanulnék is valamit.

(tisztában vagyok vele, hogy utána érdemes tanfolyamokra elmenni, ott már megvan kihez megyek, arra nem kell ajánlás)


Köszi az infokat:)


jan. 4. 03:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja ez igy megy.

A 0. Napon mar tele lesz a naptarad..

jan. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egymast erik a kliensek, reggeltol estig dolgozol
jan. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

"Persze az elején fel kell építeni a vendégkört és kevesebb lesz a bevétel, ezt tudom."

Igen, az első 1-2 év az ilyen

jan. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy van olyan szempilla epito aki keres 1millat havonta.. de odaig eljutni rohadt nehez.


Ahhoz jo szakembernek kell lenni, az meg ido. Te az elejen biztos nem leszel az, mar csak a tapasztalatlansagod okan is. Aztan komoly ugyfelkort kiepiteni rohadt hosszu ido. Miert menne hozzad Mancika, ha neki eddig bevalt Gipsz Jakabne?

Ha az elejen arakban alalosz a konkurencianak akkor lehet hogy szerzel ugyfeleket, de amikor majd rajossz hogy ezt dragabban is csinalhatnad es megemeled az arakat a konkurensekere akkor a fele siman lemorzsolodik kapasbol.


Szoval alomvilagban ha azt hiszed hogy hamar milliokat fogsz ebbol kaszalni.

jan. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csinálj titok videókat a munkádról. Csajok egész nap ezeket nézik.
jan. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csilliomos leszel
jan. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Jol szamolsz. Barber, fodrasz, mukormos ismeroseim mind minimum netto 1 milliot visznek haza havonta
jan. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!