Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri a szempilla stylistoknak?

Megéri a szempilla stylistoknak?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett gondolkodom valamilyen plusz pénzszerzési lehetőségen egy főállású munka mellett. A tanfolyam nem fut vészes áron, de az alapanyagok viszont már kicsit húzósabbak. Budapesten tevékenykednék, iszonyú drága az albérletem díja, tehát muszáj. Szerintetek? Megpróbáljam?

2020. ápr. 12. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy-két hónapon belül sokkal olcsóbb albérletbe költözhetsz.


Az alapján, amit láttam, egyáltalán nem éri meg. Legalábbis az én pillásom 5ezerért tölt, az nagyjából egy óra. Ha valóban húzósak az anyagárak, akkor ezen tényleg minimál profit van.

2020. ápr. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ja minimál profit 5 ezer forintos órabérnél?? Mondjuk egy jó szempillás kapásból nem 5 ezer hanem vagy a duplàja, ès a töltès sincs meg egy óra alatt.

De a te szàmolàsod szerint napi 7 vendèg belefèr az 35 ezer/ nap

Egy hèten az 175 ezer, szorozva 4 hèttel= 700.000 ft , ebbôl bôven lehet visszaforgatni anyag kötseget meg miegymàst. Ja plusz borravaló ugye.

2020. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!