Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 5 millió forint szerintetek...

5 millió forint szerintetek erre elég?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén szeretném megcsinálni a B kategóriás oktatói vizsgát, és van 5millió forint félretett pénzem.

kb 1.5 millió a képzés(utazással együtt) akkor marad 3,5millió forintom.

Abból kéne autót intézzek, illetve amíg nincs annyi tanulóm megélni.

Szerintetek?


jan. 4. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
autót 200 ezerért is lehet venni, megélni havonta 100 ezerből is meglehet
jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

- Első körben nézz utána, hogy mi kell az AUTÓ oldaláról. Azaz van-e előírás pl. a kocsi korát illetően, mint a TAXI-nál. Szerintem... remélem, hogy nem lehet oktatni 1X éves fossal.


- Miért lennék én a tanulód? Miért hozzád menjek, és ne egy sulihoz? NEM SÉRTÉS! Tényleg, írj le, csak 5 okot, hogy miért téged válasszalak! Pl.: fullos csaj vagy? Ismered a vizsgáztatót, és 100%-ra el tudod intézni a sikert? BÁRMIKOR ráérsz? Azaz el tudsz jönni értem minden nap a melóhelyemre, és vezethetek hazáig? Vagy ráérsz minden hétvégén?

jan. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nincs ilyen kitetel, csak annyi,hogy ne 2illetve 3ajtos legyen az auto,hogy hatra ajton keresztul tudjon a VB beszallni!

1.empatikus,turelmes vagyok.

2. Rugalmas.

3.viszlek hozlak(megbeszeles alapjan)

4.hetvegi vezetesi lehetoseg

5. Gyorsitott utemezesre lehetoseg.

6.szeretek oktatni, szeretek emberekkel kommunikalni!

7. Jo fej vagyok :D

jan. 4. 11:45
 4/14 anonim ***** válasza:

3.


- Ki helyettesít, ha beteg leszel, és kiesel 1-2 hétre?

- Lesz tartalék pénzed, ha a kocsi lerobban, és azonnal javíttatni kell?

jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mi az hogy ki helyetesit? Melyik oktatot helyetesiti barki is? Amikor en tanultam vezetni es pl elutazott az oktato akkor a heten nem volt oktatas ennyi.

Ezert kerdezem,hogy kb ez az 5millio eleg lehet, de ugy gondolom par honapig oke lehet!

jan. 4. 12:05
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

5. Na itt a baj! Én sulinál tanultam. Amikor az oktatóm eltörte a lábát, egyből lett másik oktatóm.

Ha te nem tudsz oktatni, de a diákodnak KELL a jogsi, akkor mit csinálsz??? És ő mit csinál? Vár 1-2-3 hónapot? Bukja a lóvét?

jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Miert szerinted nem sulinal lennek? Teljesen maganban nem tudok oktatni! Egy iskolaval fel kell vennem a kapcsolatot ahol tudok hospitalni es csak igy tudom elvegezni a kepzest! Nyilvan nagyobb kiesesnel kapna masik oktatot a tanulo
jan. 4. 12:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Pedig egy oktató autó átalakítása, vizsgáztatása nagyon drága. Ráadásul a biztosítás is dupla annyiba kerül.
jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
135ezer a pedaloztatas
jan. 4. 12:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Elég
jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!