Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Cég indítás, vezetésről szóló...

Cég indítás, vezetésről szóló könyv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon érdekel a téma. Tudnátok ajánlani könyveket róla?

Ha van, akkor IT cégekre fókuszáló még királyabb lenne!



jan. 4. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nav oldalain ott vannak a tájékoztatók!


Azok vonatkoznak a magyar viszonylatokra.

jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a jogi dolgok érdekelnének:)
jan. 8. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Anélkül meg mit szeretnél? Mesét olvasni?


A cégjog, a cégekre vonatkozó szabályok kőkemény dolgok, nem véletlenül van cégbíróság sem, nameg az adószabályok.


Ezek folyamatosan változtatva vannak, jelenleg ott tart magyarország, hogy lassan félévente!


A többi országnak is megvannak a maguk sajátosságai nyugi...


Komplett tanácsadócégek élnek meg abból, hogy ebben a káoszban is talpon tudjanak maradni és növekedni is tudjanak azok akik ezt az utat választották (de nem csókosok, vagy kormányközeliek).

jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy anélkül szeretnék bármit, jézusom komolyan.

Nyílván a nagyrésze jogi dolog ezzel nyílván tisztában vagyok, nem vagyok idióta. Engem más irányból érdekelne az egész ennyi a helyzet. Emberek felvétele, kezelése, hogy irányít, kit, mikor, miért. Konkrét tapasztalatok, mert kicsit mással kapcsolatban bár nem ettől túlzottan eltérően olvastam ilyen könyvet.

Tapasztalatok érdekelnek.

A flegmulást meg igazán lehetne mellőzni, köszönöm.

jan. 13. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!