Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit kellene elvégeznem? Ahhoz...

Mit kellene elvégeznem? Ahhoz hogy ingatlan közvetítő céget nyithassak vezethessek?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt állok elkellene döntenem mit is akarok. Engem mindenféleképpen az üzlet érdekel vagy éttermet szeretnék majd vmikor vagy ingatlanközvetítés még ami érdekel és abból pedig álmom egy ingatlanközvetítő cég... mit kellene elvégeznem milyen iskolát hogy azért értsek is hozzá??? nagyon szeretném ezt csinálni ezért nem érdekel hogy mi büfé szak... kérlek segítsetek
2010. okt. 22. 20:15
 1/1 anonim válasza:

akár milyen céget nyithatsz ha van induló tökéd.

de legyél inkámb tőzsdés végezd el annak a tanfolyamát.

ugyanis Amerikában a miljomosok ezzel ezzel kaszálnak.

és ebben a foglalkozásban nincs konkurencia.

Magyarországon nagyon sok ingatlanos van mert eböl akar minden ki meggazdagodni.

Szóval gondold meg kétszer is hogy mit teszel.

Hidd el nekem én tapasztaltam mind akettőt

2011. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!