Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nagyon szügségem lenne valaki...

Vmsgy.Evi kérdése:

Nagyon szügségem lenne valaki olyan segítségére aki ebben tudna segíteni: (?)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan Weboldalt létrehozni, ahol saját termékeimet tudom árusítani.

Viszont eddig csak olyan weboldalakat találtam, ahol fizetnem kell egy “ilyen oldal létrehozásáért” Viszont azt is tudom, hogy ingyen is van lehetőség ilyen Weboldalakat létrehozni. Ugyan is sokaktól hallottam már, hogy vannak olyan oldalak ahol ezekre van lehetőség. Utánna néztem sokszor Youtube-on az ilyen videóknak. De annyira bonyolult,hogy egyszerűen képtelen vagyok megcsinálni.

Valaki aki értelmesen eltudná magyarázni, hogy pontosan még is hogyan kell lépésről lépésre létrehozni egy ilyen weboldalt annak nagyon megköszönném!



jan. 8. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Akkor tedd ki facebook marketplace-re a termékeidet.
jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

"De annyira bonyolult,hogy egyszerűen képtelen vagyok megcsinálni."


A kenyeret is ezért a boltba veszed pénzért és nem te csinálod. Na ez teljesen ugyan olyan.

jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Google weboldalkészítője elég egyszerűen használható.
jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Valaki aki értelmesen eltudná magyarázni, hogy pontosan még is hogyan kell lépésről lépésre létrehozni egy ilyen weboldalt annak nagyon megköszönném!"


Most ne haragudj de ha egy youtube tutorialvideó alapján - ahol lépésről lépésre létrehoznak egy weboldalt - nem érted meg akkor hiába kezdenék el ide írni regényt, hogy mit csinálj lépésről lépésre, ha ott nem sikerült felfognod akkor itt sem fogod megérteni.

jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Azt szeretted volna kérdezni, hogy hogyan kell létrehozni egy weboldalt? Mert amit írtál, az még csak nem is kérdés.
jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Az egyszeru megoldasok nem ingyenesek, az ingyenes megoldasok pedig nem egyszeruek.
jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugy, hogy előveszed a bankkártyádat és fizetsz valakinek hogy megcsinálja.
jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
No vagy? Ha parszor leszaxizol akkor lehet szo rola
jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kérdés nem a saját vállalkozás kategóriába való, hanem a számítástechnikaiba.
jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak kész webshop sablonok, keress rá egyre töltsd le, és olvasd el a használati útmutatóját.
jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!