Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha nyitnál egy webshopot mit...

Ha nyitnál egy webshopot mit árulnál?

Figyelt kérdés
Szerinted mi jövedelmező most illetve mi lehet a jövőben?

jan. 16. 02:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerves mezőgazdasági marhatrágyával próbálnék betörni a nemzetközi piacokra "Bullshit" márkanéven.
jan. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem nyitnék webshopot.
jan. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2. Sose értettem, akkor minek időt pazarolni olyan kérdésre, ami nem rád vonatkozik
jan. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
#3: Az is egy valid álláspont jelenleg szerintem, hogy ez a piac túl van a könnyű betörés időszakán. Már ott tartunk, hogy van ami az Ali babérjaira tör. ilyen piacon pusztán kereskedelemmel, ráadásul még ötlet nélkül is, nem igazán látni a perspektívát.
jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Nyitnék egy újabb Shopify-t, ahol milliók fizetnek nekem havi 10-20 dollárt azért, hogy legyen egy saját webshopjuk.
jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Rossz a megközelítés. Először azt kellene tudni, mivel foglalkoznál, ráépíteni egy webshopot már nem nehéz, vannak sablonok bőven.
jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Tobb tanacsado weboldalam van, pld hogyan programozz javaban, hogyan tozsdezz stb stb... Szerintem ezek a legjobbak. Siman legyartasz egy video kurzust, felteszed, ha valaki megveszi jo, ha nem nem, szinte semmibe se kerul, par het alatt ossze lehet dobni. Most chatgpt hasznalatarol keszitek anyagot, ugy hogy kb mind chatgptvel iratom :) A kripopiac most az etf miatt nagyon porgos tema, azt is erdemes miaknazni. Mar par otletem is van
jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
#7 Küldj linket privátban.
jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jahh, én se nyitnék, különösen, ha annyi lenne a szempont hogy mi most a jövedelmező, és még ennél is kevesebb lenne az ötlet.

Ha nyitnék, akkor hosszabb távra gondolva, valami olyan termékkörben aminek az előállításával én is foglalkozok. Van ilyenem, és példa is van ilyen webshopra, akik a saját dolgaikat, mintegy kuriózumként becsempészik a webshopra.

jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Virágot. Ibolyát. Nárciszt. Jázmint. 🔞
jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!