Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vegzettseg kell uzlet...

Milyen vegzettseg kell uzlet nyitáshoz? Kis vegyes bolt otthon? Nekem szakacs vegzettsegem van. Szeretnenk vallakozni a felesegemmel,eddig vagy egy kifőzde vagy egy kisbolt nyitasra gondoltunk.

Figyelt kérdés
Erdekelne hol tudok gyorstanfolyamot elvegezni es egyaltalan milyen szakiranyu kellene h nyithassak vele boltot? Egyebkent szabolcs megyerol lenne szo. Lattam 2 honapos kurzust valahol az eleg lenne?

febr. 8. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány kérdést írsz még ki ezzel kapcsolatban?

A többi kérdésed alatt nem kaptál még választ?

febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom kire gondolsz,nekem ez az elso kerdesem. De ha van ehez hasonlo,valaszokkal azt szívesen olvasnam.
febr. 11. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a külföldön dolgozó szakács a 10 millióddal, nem?
febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat nincs meg 10 milliom de igen szakacs vagyok. Ezert mondom h nem ertem. Nekem ez az elso kerdesem ez ugyben :)
febr. 13. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy külföldön dolgozó, a feleségével kint évi 10 milliót megkereső szakács, aki haza tervez jönni Szabolcsba kifőzdét nyitni a félretett 10 millióból, azt hittem te vagy az.

Illetve lehet, hogy te vagy, de akkor még csak tervezed a 10 milliót is.

febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem 🤣 de linkeld mar be legyszi hatha van valami hasznos ott.
febr. 13. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!