Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Méhméreget hol lehet pénzér...

Méhméreget hol lehet pénzér beadni/eladni?

Figyelt kérdés
Ha elkezdek gyujteni mehmerget (mint mehesz), milyen cegnek es hol tudom eladni Magyarorszagon (vagy Budapesten)?

#méhészet #méhméreg #mehmereg #méhészeti termékek
febr. 20. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyan tervezed begyűjteni?
febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vannak ra modszerek itt egy nagyon fejlett gyujtogep: [link]
febr. 20. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Uhum.

Akkor hívd fel a gyógyszergyárakat, vagy küldj nekik emailt az üzleti ajánlatoddal, hogy milyen rendszerességgel milyen mennyiségű, milyen ipari szabványnak megfelelő méhmérget tudsz nekik szállítani!

febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krwkco ***** válasza:

Egy gyógyszergyár nem a legjobb partner. Inkább arra kellene rákeresni, hogy ki gyárt ilyen hatóanyagú terméket az afféle gyógynövény-étrendkiegészítő-vitamin területen mozgó cégek közül.

Pl., de ezek éppenséggel lengyelek: [link]

Ezt ismered? [link]

febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy kérdésem lenne: Megölöd a méhet azzal, ha lefejted a mérgét?

Mert ha igen, akkor csapolj inkább kígyómérget... hátha az egyik véletlenül megmar...

febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Par dolog:


1. Lehet etikusan gyujteni merget ugy, hogy nem oli meg az ember a meheket. A gyujto szerkezet amit megosztottam az biztonsagos (Lasd: "The bees are left unharmed in the process.").


2. Igen, a mehmereg gyujtese az veszelyes.


3. Van kontaktusom, egy kisebb uzem aki fizetne erte. Gondoltam tud e valaki konkret gyogyszergyartot aki tobbet fizetne. De vegul is elindulhatok azon az uton, hogy megkeresem az ilyen termekeket es gyartoikat.

febr. 21. 19:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!