Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba érdemes...

Milyen vállalkozásba érdemes belekezdeni/magyarországon/, ami legális és hasznot is hoz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
kocsmát kell nyitni!
2010. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hazugsággal...lopással és csalással bármelyik vállalkozás eredményes lehet és hozhat annyi hasznot amennyire bevállalós vagy...

Sajnos ez van itt Magyarországon:S Én most kezdem de áhh, borzasztó!Pályakezdő fodrász vagyok és egyszerűen lehetetlen pénz nélkül elindulni és kb 1-2 év mire valami hasznot hoz:S

Szóval tisztességesen nagyon nehéz és nem túl sok hasznot hoz:(

2010. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pl első hónap : 30ezer a bérleti díj, 45-50 járulékok és 7ezer könyvelő ez ami 110% hogy fizetni kell és még sok sok dolog rájön:S És mindezt úgy fizessem hogy nem kerestem semmit...:S
2010. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sörözőt nyitottam pár éve... Azóta már Bécsben is van éttermem, nekem bejött a vendéglátás:)
2010. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Temetkezési vállalkozó.

A halottak kezelésével foglalkozó szakmák,mert csak szaporodunk és szaporodunk,megmentjük az olyanok életét is akik csak a szemüket tudják mozgatni és évekig szenvednek.

Sajnos nem bizzuk a dolgokat a természetre, istent játszanak bizonyos tudóskák!

2010. okt. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Vonatjegy, üzemanyag, repülőjegy. Egy kevés befektetéssel, külföldön megkeresheted a hasznot :(
2010. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Mi 1997-től dolgozunk a wellness területén. A statisztikák szerint a wellness az a terület, amelyre igény lesz. Jó életminőségben élni az életünket, mert "egészség nélkül a minden semmi".

Egy teljesen új életstílus és korszak kopogtat már ajtónkon és ez a WELLNESS világa.


Hogyan is definiálhatjuk a wellness fogalmát, amit már a TV-ben, rádióban oly sokszor láthattunk, hallhattunk?

A pontos definíció meghatározásához először azt kell felismernünk, hogy amit mindennapjainkban „egészségügy”-nek nevezünk, az sajnos nem más, mint „betegség ipar”.

Ez az az iparág ugye, ahol senki sem szeretne ügyfél lenni….

Minden jó szándék ellenére az egészségügy sajnos alig-alig foglalkozik betegségek megelőzésével, prevencióval, fő tevékenysége a betegség kezelésére szorítkozik.

Ezért – kényszerhelyzet, de - mindenkinek saját magának kell egészsége megőrzéséről gondoskodnia.

Tehát wellness mindaz, amit azért teszünk, hogy jobban és egészségesebbnek érezzük magunkat és elkerüljük az orvosi értelemben vett „beteg” státuszt.

Vagy másképp megfogalmazva azt is mondhatjuk, hogy a wellness azt a célt szolgálja, hogy minél később szembesüljünk azokkal a problémákkal, tünetekkel, amelyeket hallva az orvos barátságos és együtt érző mosollyal, de széttárt karokkal úgy válaszol meg, hogy „Sajnos ez bizony a korral jár!”.

2010. nov. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kevés tőkével én vagy tőzsdézni tanulnék meg, vagy egy korrekt MLM céget választanék. Minden más - hagyományos - vállalkozáshoz óriási bátorság és egy tántoríthatatlan cél kellene, amit el akarsz érni, amellett hogy már azt is tudod, mivel fogsz foglalkozni.

Még mielőtt a "könnyebb" út felé hajlanál, azt azért tudni kell, hogy egyik sem 100%.

Leges legelőször azt kell magaddal tisztáznod, hogy Te mit szeretnél. Gondolkodj eleve hosszú távra. Most mondhatnánk azt, hogy a látványpékségek, gyorskajáldák korszakát éljük (tényleg gomba mód szaporodnak, mert kajára költ a nép, ha már másra nem is), de Te imádnád 5 év múlva is, ha lángos szaggal kelnél feküdnél?

Van valami álmod, amit már rég óta nem tudsz kiverni a fejedből, és ami az önmegvalósításról szól? (tehát nem a pálmafák alatt hintázom kezdetű :)

Ha már van egy jó álmod, abból ki lehet indulni, de addig szerintem csak buktába szaladnál, bármibe kezdesz is.


Mondok egy példát: volt szépségszalonunk, feleségem csinálta, de én is besegítettem amivel tudtam (weblap, szórólapozás, stb.) de nem igazán az én világom, egyikünkké sem, úgyhogy be is buktuk. Voltam online tanácsadó, szolgáltató, de nem éltem ki benne magam, mert tudtam, hogy úgysem segíthetek annyit, amennyit kellene, mert nem tudják megfizetni, nekem meg felkopna az állam.

Aztán találtam olyan munkát, amivel ez már megoldódott, mert csak úgy keresek jól, ha másoknak is segítek, méghozzá ameddig csak hagyja...

stb.

Szóval előbb mondd meg, miben tudnál sokáig jó lenni, és még annál is jobb idővel! :DD Bocs a sok rizsáért :)

2010. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van amire mindig lesz igény. Pl. suszter mindig van,m mert bármi történjék rossz cipő mindig lesz, temetkezési vállalkozó is kell, mert halottak is mindig lesznek. Étterem,hentes,szakács stb. is mert enni mindig kell.
2010. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki a szépségszalonba belebukik az valamit igen nem jól csinál!Fodrász vagyok és volt 24osztálytársam abból 14en a szakmában vagyunk mint vállalkozók és egyikünk sem bukta be!

Persze jól kell dolgozni (nem holmi 10hónapos tanfolyamon kell kitanulni) Szorgalommal és türelemmel megy a szépségipar is...pláne ha talál az ember egy jó csapatot!

Rögtön nem lesz siker 1 év kellett hogy + legyen...

2010. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!