Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » ACN Magyarországon! Mennyire...

ACN Magyarországon! Mennyire érdemes "ACN-ezni"?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is belekezdett, mert azt mondták nekik, hogy mekkora üzlet, mert az energiaszektorban is nyomul, tehát nem kell tukmálni, mert mindenki olcsóbban szeretné letudni a rezsiköltségeket. Egyik ismerős még egy DVD-lemezt is adott. De ezen csak egy videotelefonról áradoznak, hogy milyen jó, meg egyebek. Csakhogy ehhez készülék kell és nem teljesen ingyenes. Kötve hiszem, hogy a Skype korában annyira rágerjedne bárki is csak azért, mert ez "hádéminőségű".
2011. okt. 8. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ACN egy f@szság úgy, ahogy van, ráadásul nekem nagyon piramisjáték szaga is van, ugyanis elkérnek közel 70.000 forintot "tanfolyam" címszóval a belépőktől.


Nővérem még akkor lépett bele, mikor megalakult és azóta sem lett belőle milliomos. Azt nem tudom mennyit keres vele, de abból ítélve, hogy a munkahelyén (ahol kb. 170K-t keres) nem mondott fel valószínűleg nem sokat...


Cserébe tukmálni kell, mint az állat és rettentő idegesítő.


A videótelefonjuk meg azért baromság, mert:


1., Meg kell venni

2., Ugyan úgy internet-hozzáférés kell hozzá, ráadásul WIFI-n nem működik, csak kábelen... Innentől kezdve meg SKYPE ingyé' van és ahol van vezetékes internet ott PC is.

2011. okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tömören megfogalmaztad azt, amit én is sejtettem. Úgyhogy lebeszélem az ismerőst, bár gyanítom, hogy a belépőpénznél már le fog állni.


(Megnéztem a DVD-t de egy szó sincs benne az energiaszektorról, amivel csábítanak)

2011. okt. 8. 12:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Vigyázz, piramis!

A 90-es évek végén jöttek ilyenekkel, sokakat becsapva.

2011. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy ismerősön csinálja ezt de acn még energetikával egyenlőre nincs az még a jövő zenéje. Egyenlőre csak videotelefon, valami telefon adapter és cps. A piramis játékról meg csak annyit ,hogy tippelek fogalmatok sincs mi az.
2011. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81e-t kell befizetni. Nézd meg milyen termékeik vannak, a kutyának sem lehet eladni.
2011. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Akkor ez már piramis??????? Hülyeséggel nem szeretnék foglalkozni részemről már csak annyi egy ilyen üzlet akkor legitim ha a termékeit megvásárolhatod akkor is ha nem csinálod a hálózat építési részét. Mivel ez lehetséges ezért koránt sem piramis egyébként az amway is az lenne mivel ott is van csapatépítés is. Az meg ,hogy most milyen termékeket forgalmaz az egy dolog. az igazság az ,hogy a telefonosdi része engem sem igazán érdekel de ha az energetikai része beindul arra már kiváncsi leszek. Másrészről meg mennyire eladhatatlan hát ezt meséld el a haveromnak igaz nem sokat de már eladott párat. Mikor lesz már az ,hogy az emberek gondolkodnak vagy utána járnak valaminek mielőtt azt lefikáznák és rögtön piramisjátéknak titulálják?
2011. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne azon vitatkozzunk miért neveznek valamit piramisjátéknak. Egyértelmű hogy ezeket a szar termékeket a kutya nem fogja venni és abból van nekik pénz hogy befizeted a beugrót. Vannak cégeknél partnerprogramok, hogy értékesítheted a termékeiket jutalékért de ott nem kell befizetned se beugrót, se induló csomagot venned, se magad alá bevonni két embert. Na itt a különbség.
2011. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De aranyos most már ne azon vitatkozzunk. Egye fene. Ja vannak partner programok amiben részt veszel jutalékot kapsz. De hogyan? Ezt értsd úgy ,hogy pl t-home dolgoztam nekik mint alvázlakozó (egészen pontosan nem én voltam a vállalkozó csak hívott oda a vállalkozás tulaja) ha megkötöttél egy szerződést kaptál érte jutalékot egyszer. Aztán kezdhetted elölről az egészet. ACN ha kötsz egy szerződést hasamra ütök cps ,akkor amit beszél a szerződött fél azután is kapsz jutalékot de nem egyszer hanem minden hónapban (Amikor én hallgattam meg az előadásukat így ment de szóljatok ha valami elkevertem).

Az meg ,hogy szar e amit elakarnak adni azt nem te és nem én fogom meghatározni. Nem hiszel benne ez is rendben van de fikázásal meg félrevezetéssel ( ezalatt azt értem mikor úgy mondasz valamiről véleményt ,hogy nem is tudod mi az) ne vedd el a másik kedvét meg önbizalmát mert akkor tényleg az életben se megy semmire. Holott lehet ,hogy ő ebben nagyon is ügyes lenne. Ha meg leírod ,hogy te ezt csináltad vagy ismerősöd csinálta de ezért meg ezért nem sikerült máris sokat segítettél neki mert tanulhat a hibáidból.

2011. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg 10 ismerősödet hogy kit érdekel és aztán nyilatkozz. Szerinted kit fog érdekelni vezetékes telefon meg gagyi internet annyi pénzért??? 20Megás netem van telefonnal bruttó 3000Ft-ért. Gondolkozzál már!
2011. okt. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hölgyek/Urak! Köszönöm válaszaitokat, nem akartam ekkora vihart kavarni ezzel a kérdéssel.

Piramis. Voltaképpen jogos is meg nem is ezt a szót felvetni. Ugyanis időközben megtudtam, hogy MLM módszerrel dolgoznak, tehát nem csak ügyfelet, hanem ügyfélszerző munkatársat is "toborozhatsz" és az ő forgalma után is kapsz. Ennyiből hasonlít a piramisra, vagy "pilótajátékra". De ezt nem vagy köteles megtenni. Ugyebár a piramisjáték az kizárólag a pénzesbalek beszervezésről szól és elvárás az, hogy az akvirált balek újabb balekokat akviráljon. Itt van termék és szolgáltatás is. De nekem továbbra is aggályos, hogy az ingyenes Skype korában akarnak lenyomni az emberek torkán egy videotelefont és úgy beállítani, hogy mekkora iszonyú nagy csoda. Ha valós lenne az energiaszektor-béli nyomulás, akkor teljesen életképesnek tartanám a dolgot, de a videotelefonnal nem.

2011. okt. 9. 06:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!