Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy ilyen A-típusú házat...

Egy ilyen A-típusú házat milyen IPE-acél gerendából,vagy ahogy előtte nevezték I-tartó acél gerendából érdemes elkezdeni megépíteni?Elképzelésem szerint 180x90x8x5,2mm essel már el lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



#A-tipus
márc. 1. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Amilyet a tervező és statikus tervez, számol, engedélyeztet.
márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Logikusnak hangzik,de én magam leszek a tervező és kivitelező és gyártó egy személyben. mert a helyi építés engedélyezés szabad kezet ad amíg be tartom a település építésügyi szabályozását ez egy zártkerti ingatlanon épül fel.
márc. 1. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Értelmetlenül használod a fogalmakat.

De oké, mondjuk 100 légköbméterig építhetsz engedély nélküli tárolót. Viszont ha a tervező is te vagy, akkor feleslegesen kérdezed, nyilván jobban tudod, hiszen az építési engedélyezés enged szárnyalni. Hajrá.

márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem omlik rá a családodra, vagy valaki máséra, addig nyugodtan!
márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem használok érdemtelenül semmit megértette!Nem tárolót építek házat!Kíváncsi vagyok mások hogyan látnak egy ilyen házat,minden hozzászólásból építkezek.Nem 100-légköbméterig,nekem van döntésem nem csak annyi amit a tv-ben engednek,meg a tescos-vásárló amit hall.
márc. 2. 05:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddigi hozzászólok a másik tehetségét irigylik,ilyen vagyok egyszerűen megy nekem !
márc. 2. 05:55
 7/8 anonim ***** válasza:

"Eddigi hozzászólok a másik tehetségét irigylik, ilyen vagyok, egyszerűen megy nekem!"

😂

Akkor hajrá! Nem kell itt kérdezgetned, amit simán kiszámolsz statikailag! Durr bele, csináld!

márc. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben van csinálom csak kíváncsi voltam hogy,mások építő hozzászólására.
márc. 2. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!