Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kell-e szakma vagy anélkül is...

Kell-e szakma vagy anélkül is lehet vállalkozást indítani ?

Figyelt kérdés

Párommal gondolkozunk azon, hogy egy takarító/kertészeti vállalkozást indítanánk.

Takarításnál az alap dolgok, tehát ózonos takarítás és társai első körben nem lennének, kertészetnél a sima kert gondozás, tehát fűnyírás,ültetés,gazolás ilyenek.

Ezekhez kell-e szakma vagy anélkül is eltudjuk kezdeni.


Későbbiekben amikor már beindul akkor bővítenénk a szolgáltatásokat, és célirányos szakmákat csinálnánk, de az elinduláshoz csak az alapokkal kezdenénk.



márc. 7. 07:31
1 2
 11/11 anonim válasza:

4-es válaszolóval nem értek egyet!! Saját tapasztalatból írok, 2023 nyarán költöztem budapestre a messzi vidékről, majd ősszel indítottam saját takarító vállalkozásomat,

0 ismeretséggel, 0 egzisztenciával, 0 referenciával, 0 tapasztalattal takarítás terén, és szinte 0 forinttal!!

Kitartó és kemény munkával mára oda jutottam (6 hónap alatt), hogy minden nap 8-10-12 óra munkám van (hétvégén is), 25-30 fix helyem van ahova 1-2-3 hetente járok takarítani, több szerződéses ügyfelem van (iroda, fitness terem), 3 alkalmazottat foglalkoztatok, és 8.általános végzettségem ellenére jobban keresek mint a családban a több diplomával rendelkező (orvos,közgazdász,stb) családtagok!

Szóval kedves kérdező, vágjatok bele és csináljátok kitartóan!

Nincs lehetetlen!!

ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!