Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mennyi pénz kell...

Szerintetek mennyi pénz kell egy étterem nyitásához?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az átalakításokra, berendezésekre, konyhai gépekre, eszközökre, és minden ami szükséges.

10 millió Ft elég lenne? Vagy még annyi is kevés?


márc. 18. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Előző munkahelyemen volt 5 db Rational sütő. Db olyan 3 millió körül volt.

Nem tudom te mekkora éttermet tervezel meg milyen átalakításokat, de 10 milla.... Kb. mint halottnak a csók.

márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Én nem értek hozzá, de gondolj bele, mi 10 millió forint manapság?

Oké, hogy átlag embernek sok pénz, de kb semmire nem elég amúgy.

márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
10M-bol egy food truck nem jon ki, pajtas.
márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan szorozd meg az összeget minimum 10-el.
márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, de én úgy számolom, hogy a hely már megvan.

Mint írtam, a berendezésekre. Nézegettem neten, hűtők darabja 400, abból kell kb 6, sütő 2 millió, tűzhelyből 2db 800 ezer (elektromos, alatta légkevereses sütővel, tartaléknak jól jöhet), edényekre, eszközökre elmehet 500 ezer, egyéb elektromos eszközök megint 500, fagyasztó kb 4db azoknak is kb 400 a darabár, stb stb. Most nem fogok mindent felsorolni.


Az étkező részt, a felszolgálók eszközeire külön lenne egy összeg. Csak a kérdés leírásában rosszul fogalmaztam.

márc. 18. 17:47
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
10mbol bufe kocsi se jon ossze...
márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem fogsz mindent felsorolni? Akkor jo, akkor tudod fejbol is hogy eleg a 10M, ugorj neki! Az uzleti tervedet is csak ugy nagy vonalakban ird majd ossze, a piszlicsare dolgokkal mint berendezes, felujitasi koltsegek (ami onmagaban tobbmillio lehet), plusz a fizetesek, nyersanyagok koltsege, energiakoltseg, vizdij, adok stb nem kell foglalkozni, ha' csak belefer ma', nem? Dehogynem, csapassad neki!
márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Te már kitaláltad, hogy mire van szükséged a helyre. Nézed is mi mennyibe kerül.

Akkor miért kérdezed, hogy elég lesz-e erre 10 milla?

márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
2007 környékén nekünk 80 millió volt egy gyorsétterem és gyorsan be is csődölt. Szerintem ezt meg lehet szorozni hárommal-néggyel minimum.
márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10 misi az alkalmazottak első havi bérére sem elég, bátya.
márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!