Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak virág küldéssel? Számotokra mi lenne az ideális szolgáltatás ezen a területen?

Figyelt kérdés

márc. 20. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van tapasztalatom, vettem már igénybe virágküldő szolgálatot is, meg virágost is, akik vállalt házhozszállítást.

A virágküldő a megbeszélt délelőtt helyett este 6-ra ért a helyszínre, és olyan ordenáré módon adta át a virágot, hogy elvette a meglepetés szépségét. ( véleményezte, hogy neki mennyit kellett ehhez a szarhoz utazni. Igen, így fejezte ki magát)

A virágos egy fokkal jobb volt, vele kb 5 alkalommal küldettem virágot, egyszer temetésre, a többit meglepetésként, névnap, szülinap. Az utolsónál már elszemtelenedett, mert amit én elmondtam, abból sajnos nem valósult meg semmi, nem volt szép a kompozíció, és ráadásul a megbeszéltektől úgy tért el, hogy nem egyeztetett. Úgyhogy lemondtam a többi ilyen lehetőségről. Mindkettő alföldi kisváros.

márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!