Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 100 millió ft-ból milyen...

100 millió ft-ból milyen befektetést, vállalkozást csinálnál?

Figyelt kérdés
márc. 31. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha elmondanam meg kéne hogy öljelek.
márc. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hegesztő vállalkozást be dolgoznák a Caterpillarnek.
márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindent 100 millió megy jó helyre. Érdemesebb inkább diverzifikálni. Mondom úgy, hogy csináltam már 100 milliós vállalkozást. Idő kell neki hogy felfusson, azaz nem aranybánya. De nyugdíjra elég lesz.
márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Speciel én? Semmilyet.


Nem vagyok egy vállalkozó típus, és nincs olyan vállalkozási terület aminek elmélyült szakértője lennék. Nyilván ezen az sem változtatna, hogy ha lenne 100 millió. Persze ötleteim lennének rá, hogy mi másba fektetném be, azzal az igénnyel, hogy előbb utóbb fialjon is valamit ez a pénz.

márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
na meg ha jól menne,lehet el kellene adnod...ha ertitek...aztán kezdhetnéd elölről.
márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pefi
márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Semmilyet. Betennsm 7-8%-is kamatra. Ha meg tudok élni most évi 4 millaból akkor +8bol siman
márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Én speciel semmilyet. Vennék magamnak egy lakást belőle 45 millióért, 55 milliót pedig részben ETF-be, részben állampapírba tennék. Ezután pedig leszarnék magasról mindent. Megélhetésem kb biztos lenne ezek után 😁 kevés munkából/fizuból is ki tudnék jönni, hisz nem kellene albérletet fizetnem és mellette félretenni saját lakásra.
márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én igazából semmit. Max ilyen kiegészítő, hobbiként.

Nagy része ingatlanba menne és egy kevéssel kezdenék ritka, de megfizethető youngtimer autók importjába

márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha lesz 100 millióm, majd megmondom!
márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!