Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Rá lehet rakni a saját márkád...

Rá lehet rakni a saját márkád egy márkátlan ruhadarabra?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozok, hogy csinálnék egy márkát. De már ott elakadtam, hogy mire tudnám rá rakni egyátalán a márkát. Varrni, saját kézzel készíteni nem tudom, hogy meg e tudnám csinálni. De az sincsen kizárva.

ápr. 3. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
rá, nagy márkák ugyanezt teszik.
ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Az egész világ ezt csinálja.

Kínai nőt vettem el, mióta Mo-n élünk, ezzel foglalkozik, sok kontaktja van a ruhától a bútorokon keresztül az e-cigikig, a saját családom nem hiszi el a történeteket amiket mesélek.


Nem legyártatni nehéz a cuccot, hanem eladni.

ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Kínában n+1 gyár van erre szakosodva. Keresel egyet, megmondod mit szeretnél esetleg ha van valami egyedi design ötleted megmutatod nekik, talán még meg is tudják csinálni, ha minden klappol akkor le is gyártják a kért ruhadarabokat a márkajelzéseddel a kívánt minőségben. Csak pénz kell hozzá
ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ápr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!