Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 50 millió forintból milyen...

50 millió forintból milyen prosperáló vállalkozást vagy üzletet lehetne nyitni? Ti mibe vágnátok bele?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 22:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
50millio ft az aprópénz, még egy házra se elég manapság nemhogy vállalkozásra.
ápr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen kevés összeggel biztos hogy nem vágnék bele vállalkozásba. A saját fejlődésemre fordítanám, hogy ne ilyen aprópénz legyen a kezdőtőkém ha vállalkozást akarok indítani.
ápr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%

Én vattacukrot csinálnék strandon.

Lehet, hogy te nem.

ápr. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%
En bitcoint vennek, kovi par evben siman duplazod majd vele
ápr. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

A sok csoki huszár.

50 millió semmi kíváncsi lennék melyiknek van ennyi?

Szerintetek minden vállalkozó úgy kezdi hogy anyuci apuci ad milliárdokat?

Nyilván nem fog az illető chip gyárat építeni.

Kérdés kérdező mihez értesz miben vagy jó?

ápr. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Online tartalomgyartassal foglalkozó vállalkozást. 50 milla töredéke is elég rá kezdésnek.
ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
megdupláznám forexen victory módszerrel
ápr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

Nincs üzletvezetési tapasztalatom és nem tudom milyen vállalkozást indíthatnék, ezért inkább beszállok más, jól működő vállalkozásba és részesülök a profitban: részvény.


Hogyha nincs ötleted, neked is ezt ajánlom!

ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%

Pedofidesz ellenes marketing cuccokat gyártanék és azt árulnám. Nemzeti szín zászló, kokárdák stb.


Viccet (vagy nem viccet) félretéve nagyon fontos, hogy olyanon gondolkodj, amihez értesz. Ha ezt a pénzt örökölted és nem kerested, akkor inkább csak simán fektess be valamibe, akár állampapírba és ne akarj magánvállalkozást indítani. Szerintem aki ilyeneket kérdez, az feltehetőleg egyáltalán nincs felkészülve egy vállalkozásra.


Van egy haverom, aki kitalálta, hogy belefog valamibe, mivel a korábbi vállalkozását az előrelátó gazdaságpolitika kicsinálta. Cukrászdát nyitott, ami nem egyszerű dolog, mert elég bonyolult a hivatali ügyintézése. Volt elég türelme megcsinált mindent, amit kellett, berendezte az üzletet és nekikezdett. Dolgozott benne 1 évig szinte éjjel nappal. Fogyott egy csomót és egy év után minusz tízmillióval bezárta a boltot. Amit lehetett mindent eladott és kiadta az üzletet kozmetikának. Azóta pénze is van, az ingatlan is megmaradt. Tehát azt mondanám, hogy a legjobb üzlet az üzlethelyiség vásárlás és annak kiadása. Az tuti fixet hoz a konyhára, jobb esetben az ingatlan értéke is megmarad és nem kell aggódnod mikor buksz bele.

ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
9-es, szerinted mihez ért, aki itt kérdezi a gyakorin, hogy mit vállalkozzon? Én vagyok a vattacukros válasz, csak érzékeltetni akartam, hogy mennyire felesleges itt ilyen kérdést feltenni, de nyilván ezt a kérdezőt beleértve senki nem érzékeli.
ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!