Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fitness iparban hogy lehetne...

Fitness iparban hogy lehetne megfogni a piaci rést?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sok edző van. És ahogy tapasztalom saját bőrömön nagyon sok fabatkát sem ér. Természetesen ők is megélnek belőle. Ebben az iparágban hol, miben látjátok a piaci rést? Ti magánemberként mire vágynátok?

Online, offline, applikáció, valami ami megkönnyíti az edzést bármi



ápr. 7. 06:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy tabletta, amit beveszek és sovány és izmos leszek tőle, edzés nélkül.
ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a fitnessipar olyan mint a politika. Kapcsolatok kellenek, és a különböző nézetek feszülnek egymásnak az elméleti háttér vonatkozásában. Ráadásul van rengeteg és nagyon hangos kókler, akik természetesen meg vannak győződve a maguk igazáról, és mindenkit lehülyéznek aki nem osztja a nézeteiket.
ápr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Fitness iparban nem látok ilyet, de nagyon sok spotág van elhanyagolva az országban.
ápr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
online tanfolyam, ami bemutatja az edzéseket, étrendet, kivitelezést, stb. Nem kell időpont, nem kell személye megjelenés, nem kell rendszeres kiadás.
ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon sok spotág van elhanyagolva az országban"



Mivel a megélhetésért stb-ért küzdők 99%-a a napi 10-14 óra meló után nem igazán kezd el még sportolgatni.

ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha lenne piaci rés, már nem lenne...
ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az egész humbuk egy szűk, nem túl okos de pénzes réteg számára, itt nincs piaci rés, itt a kevés ostoba ember kihasználása folyik.
ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Intim torna ;)
ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"itt a kevés ostoba ember kihasználása folyik."



- Ahogy sok más helyen is!


- gumis, telefonos boltok, orvostechnikai segédeszköz boltok, állateledel boltok stb stb stb...


6x 8x 12x- es szorzók vannak a nagyker árakon plusz áfa, nameg persze a "kedvezmény" !


( tartsd mg az aprót)


2024 Realtime!

ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha tudnám már megcsináltam volna. Ha végiggondolom mi az amiért a fitnessiparban fizetni szoktam, akkor azok az alábbiak.


- Edzőterem belépő vagy bérlet

- Felszerelés (pl. súlyzó, gumikötél, pulzusmérő, egyéb otthoni felszerelés)

- Sportruházat

- Táplálékkiegészítők


Nem fizetnék például személyi edzésért, mert nagyjából tisztában vagyok vele mit kellene csinálnom (sporttudományos végzettségem van). Bár aztán lehet hogy jól jönnének az új ötletek másoktól, csak egy kicsit szkeptikus vagyok, hogy valóban jönnének-e új ötletek. Ugyanakkor kezdőknél, laikusoknál ez hasznos lehet, csak kérdés, hogy van-e rá fizetőképes kereslet.


Amiért fizetnék ha érdekelnének, azok a csoportos órák (pl. aerobik és hasonlók), csak ez nem az én műfajom. Több ismerősöm van aki nagyon jól megél ebből, de nekik olyan a személyiségük és a kiállásuk, hogy túljelentkezés van az óráikra, mindenkihez van néhány jó szavuk, rengeteg embert tudnak bevonzani.


Összegezve én a magam részéről nem tapasztalok hiányt a szolgáltatások területén, csak néha a motiváció hiányzik.

ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!