Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénzt lehet keresni...

Mennyi pénzt lehet keresni fűnyírással?

Figyelt kérdés
Nagyobb területekre, egész napos munkára gondoltam, amit komolyabb géppel végeznék. Megéri belevágni?

ápr. 18. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Akinak nagy terulete van az szenakent hasznositja inkabb ujbol.
ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fűnyírótraktorral? Csak fűnyírásba nem igazán. Meg ahhoz fel is kellene mérni a helyi igényeket előtte. Én azt vettem észre, hogy nálunk inkább kis kerti fűnyírásra lenne igény, főleg időseknél. Másutt meg üres építési telkeknél, ahol még nem indult meg az építkezés. ( De ott inkább damilos fűkaszát használnak) Valami más szolgáltattást is kellene nyújtani ez mellett szerintem, pl bozótírtást, favágást talán, de nem tudom nálatok mikre lenne igény.
ápr. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Napi 30-100 ezer zsebbe. Attól függ mennyit vagy hajlandó dolgozni.
ápr. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül traktorra gondoltam, hanem olyan gépre, ami a nagy füvet is jól vágja, nem gond a partoldal stb.
ápr. 19. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán gaz, és parlagfű vágásra lenne igény nagyobb területeken, amit parlagon hagynak. Ahhoz erős gép kellene. Nagy mezőgazdasági területeken a gazdák szénaként hasznosítják a füvet ahogy az első válaszadó is írta. Igazából azzal lehetne pénzt keresni, ha önkormányzatoknak dolgoznál bérbe, már ha nincs saját gépük és munkásuk hozzá. Vagy pl focipályát is nyírhatnál.
ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is ipari telephelyekre gondoltam, kicsit keresgéltem, hogy más cégek mit ajánlanak, ahogy látom még a napelemeknél van rá igény.
ápr. 19. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:

"ahogy látom még a napelemeknél van rá igény"

De van ám!

ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!