Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyetemista vagyok, tavaly...

Egyetemista vagyok, tavaly elvégeztem egy okj-s műkörmös, pedikűrös tanfolyamot. Hogy lehet ez a legkedvezőbben legális?

Figyelt kérdés
Suli mellett szeretnék pénzt keresni, és egy rokonomnál berendeztem egy egyszemélyes szalont. Egyenlőre nincs vendégköröm. Hogy lehetne ezt a vállalkozást a lehető legkedvezőbben legálissá tenni?
2010. nov. 7. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Kiváltod a vállalkozóit.

Amíg egyetemista vagy, gyakorlatilag csak a könyvelőt kell fizetned, ami nem annyira drága, meg a haszon után adót. A többi járulékod az egyetem miatt állja az állam.

2010. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ok, csak vállalkozóiból is van kb 400 fajta...
2010. nov. 7. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló.Lenne egy olyan kérdésem,hogyha a kérdező középiskolás lenne és vállalkozást szeretne indítani,akkor is állja az állam a költségeit?
2010. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de őszintén szólva középiskolás koromban még nem érdekelt különösebben a téma, ezért nem néztem utána.

De szerintem 99%, hogy igen.

2010. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi a választ.Most fogok érettségizni,utána főiskola és van egy ötletem,melyből egy vállalkozást szeretnék indítani.Köszi a választ még1x.
2010. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A középiskolásoknak sincs egyéb költsége a könyvelőn és a bevétel utáni adón.
2010. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi a segítséget!!
2010. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!