Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyelviskola alapításának mik...

Nyelviskola alapításának mik a feltételei?

Figyelt kérdés
A google semmi érdemlegeset nem dobott ki az ügyben. Elég az angol tanári végzettség és egy bt? Vagy meg kell felelni másnak is?
2010. nov. 11. 09:22
 1/2 anonim válasza:
Vállalkozást kell indítani, kell jó marketing, hogy tanulók is legyenek. Megbízható oktatókat kell alkalmazni (például engem) és akkor talán beindul. A nyelviskolák nem állami intézmények, ugyanúgy működnek mint bármely más vállalkozás. Mivel papírt nem ad (nyelvvizsga stb.) még tanári diploma sem kell hozzá, csak a marketing szempontjából érdemes. Legalábbis én így tudom.
2010. nov. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tanári végzettség sem kell: Elég, ha az alkalmazottak rendelkeznek az adott végzettséggel. Ha csak kurzusokat akarsz indítani és nyelvvizsgára felkészíteni, akkor semmi extra nem kell, csak egy bt. Ha nyelvvizsgáztatni (azaz vizsgát szervezni és bonyolítani) is akarsz, akkor viszont akkreditációs eljárás... De a legtöbb nyelviskola csak felkészítő-kurzusokkal foglalkozik.
2010. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!