Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érettségivel lehet Kft-t...

Érettségivel lehet Kft-t alapítani (utasszállítással kapcsolatosat)? Mennyi a max. Költsége a beindításnak (papírok stb. ) És milyen feltételek kellenek ahhoz, hogy hitelt kapjak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem elég az érettségi, megfelelő kategóriájú jogosítvány is kell hozzá. Kft. alapításához néhánymillió forintnyi törzstőkét is fel kell mutatni.
2009. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző válaszolóhoz: mostmár nem szükséges néhánymillió forint, ha jól tudom félmillió forint törzstőkével kell rendelkezni.
2009. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Azért ez nem ilyen egyszerű. Először is a kft jegyzett tőkéje minimum 500 ezer ahogy azt az előttem szóló is írta, aztán alapításkor ki kell fizenti az ügyvédi számlát, a közzétételi költségtérítést, bankszámlát kell nyitni, annak is van költsége. Könyvelőt kell keresni, annak is van költsége, szóval kezdésnek kb + 200 ezer forintnyi összegnek minimum lenni kell. könyvelőként javaslom, hogy még cég alapítás előtt keress fel egy könyvelőt, hogy megbeszéljétek mi legyen, hogy legyen. Kft-nél nem kötelező élből a végzettség, hiszen foglalkoztathatsz is oylan valakit, akinek megvan a megfelelő végzettsége. És ugye a tevékenységhez esetleg specifikus engedélyek is kellenek, tehát azt javaslom jól járd körül. Arról nem is beszélve, ha máshol nincs biztosításod kvázi az első naptól járulékolnod is kell, mind mind kemény magyar forintba kerül.
2009. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a hitelről nem írtam. Szóval hitelhez általában kell legalább egy lezárt év, és lehetőleg nyereséges is.
2009. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az a legegyszerűbb ha elmész egy cégirodához ők mindent elintéznek neked.95000Ft kb.Nem kell az 500000Ft csak mint ügyvezetőnek le kell nyilatkozni hogy megvan.2nap alatt kész.2szer kell bemenned 1szer amikor aláírsz mindent és egyszer majd a papírokért.(Budapesti sztékhelyüek hívd fel őket és 1 hete csináltattam KFT-t06208016262
2009. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!