Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyiből lehet egy tavat...

Mennyiből lehet egy tavat kihozni? Kisebb tó, horgásztónak, büfével.

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2-4 millára saccolom.
2010. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi kell ahhoz hogy valaki egy horgásztavat nyisson ? 2-4 milla? Ilyen olcsóak lennének a tavak?
2010. dec. 8. 15:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből már ki lehet hozni. Persze attól függ, mekkora a tó, milyen ott a talaj, milyen infrastruktúra kell hozzá (pl. kell-e utat, parkolót építeni), milyen vállalkozást szeretnél hozzá, satöbbi, satöbbi...
2010. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha eleve olyan terület ami mocsaras, illetve már volt ott tó előtte is, csak rendbe kell rakni a környéket, akkor még olcsóbban ki lehet hozni. Ha viszont egy olyan helyre akarod csinálni, ahol a talajvíz is jó mélyen van, és az elmúlt 100 évben tavat sem láttak a környéken akkor ott még drágább lesz.
2010. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tolna megyében nézelődöm, szép a táj, jó helyek vannak erre. Horgásztavat nyitnék büfével, nyugis meló lenne. Már ha bejön.:)
2010. dec. 9. 20:12
 6/11 anonim ***** válasza:

nem tudom honnan vettétek ezt 2-4 millót... ha ennyibe kerülnek baz akkor mindenki venne...


Elég beirni a googlbe, hogy eladó horgásztó. A legputribb tó is 70 milliónál kezdődik. A jobb fajták 200 milliónál... Szal, hol lehet kapni 2 millióért......???

2010. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
venni egy horgász tót kb. 150Milla de csinálhatsz te is Kb.:50Mllából jó esetben + büfé 3milla jó esetben 60Milla ha minden össze jön!
2010. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk van egy tavunk. Az endegélyeztetés több millió. 2-3 millió maga a terv + a többi engedély. Nagyon körülményes. A szüleim úgy vették egy házzal. Soha az élteben nem építenék ha rajtam múlna. 750 nm2 a miénk felszíne. Ha akarsz magadnak egy csomó nyűgöt, csak akkor vágj bele...

2010. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Látom már kaptál értelmes választ is... Azért Én is letöröm a lelkesedésed. Megélhetésre alkalmas nagyságú tavat (minimum!!! 1-2ha) is sok millióért tudsz csinálni. És azt sem úgy, hogy fogom magam ,aztán csinálok tavat. Oda kell egy bővebb vizü forrás, és még sok természeti adottság. Amelyik arra alkalmas helyen még nincs tó, oda nem is érdemes csinálni. De azért google-z, hátha jutsz valamire.
2010. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
[link] 14hektáras halastó, 14 milla. Ennyit erről. Neten találtam több halastavat is 5 millákért. Ennyit a 100-200 millios tavaitokról. Továbbá ismerősöm is nyitott tavat 4 éve. 5hektár, 6 millába van neki. Minek irnak ide ilyen idióták akiknek fingjuk nincs semmiről? Nem értem.
2010. dec. 21. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!