Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyiből lehet elindítani...

Mennyiből lehet elindítani manapság egy virágüzletet?

Figyelt kérdés

40.000 lakosú város, belvárosban 2-3 virágüzlet + piac.

Mennyi pénz kell egy ilyen beindításához? (tudom sok mindentől függ, de kb)


2011. jún. 22. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
ha bérelsz egy helyiséget, akkor átalakítás,berendezés, reklám, induló készlet...15-25 millió között
2011. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
höh... sok lesz az egy kicsit nem? :) egy átlagos virágbolt?
2011. jún. 22. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már 5 millióból is el lehet indítani,de akkor nagyon szűkösre kell venni a költekezést.
2011. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

akkor nincs új berendezés.

És számolnod kell azzal, hogy az első 3 hónapban a vitágok nagy részét ki fogod dobni.

Nem tehetd meg hogy pl. ne legyen 3-5 fajta rózsád, de tuti nem lesz annyi vevőd akik elviszik.

és közben fizeted a bérleti díjat is,a fizetésedet, a járulékaid, a rezsit. Ez legalább 2-2 millió az első 3 hónapban.

Ez még szűken számolva is

2011. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló el van szálva, vagy túl nagy virágüzletbe gondolkozik...Szerintem is 5 millió már elég lehet.
2011. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igazából gondolkodom milyen uzletet lehetne nyitni, aránylag kevés pénzből aminek van értelme... elég sokan javasolták ezt. mindenki azt mondta h a többi üzlethez képest ehhez nem kell olyan komoly berendezés, egy normalis viragpult, egy két olcsóbb állvány és kész. az induló virágkészlet sem 3 millió forint, raadasul nem kell hozzá 100 négyzetméteres helység sem. én csak a saját városom példáját látom, itt van a belvárosban egy pár, meg temetők mellett egy-kettő, de mindegyik iszonyat régóta mukodik..
2011. jún. 22. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki kicsit túlzóan gondolkozott!

Mi egy nagyobb város (70 ezres) FŐ utcáján nyitottunk virág jellegű boltot. Kb. 800ezer ft volt az indulás! S felújítottunk, új bútorokat vettünk, valamint feltöltöttük!

Ha írsz privátban, esetleg áruval is tudnék segíteni.

2011. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát az, hogy áruval segits még odébb van :)


de köszönöm szépen válaszod, akkor jol sejtettem, hogy azért nagyjabol egymillióbol meglehet oldani, csak nem mertem leirni, mert mindenki lehurrogott volna... :)

2011. jún. 23. 11:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendben! Csak azért ajánlottam a segítséget áruval, mert több virágboltnak szállítunk, főleg különlegességeket, amit máshol (Magyarországon legalábbis nem) nem tud beszerezni.
2011. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!