Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » HOgy írjam a hirdetést?

HOgy írjam a hirdetést?

Figyelt kérdés

NEm tudom melyik témába tartozik ez pontosabban szval ha rosz kategória bocsi.

arról lenne szó h szeretnék korrepetálás céljából feladni egy hirdetést de nem tudom hogy írjam meg

15 éves vagyok és ezt javasolták.. hogy expressre tegyem ki

szombatonként és vasárnaponként érnék rá délután

matekból és fizikából szeretnék korepetálást tartani

az elképzelésem az lenne hogy első alkalommal nem kell fizetni másodjára 300-at és a többi alkalommal is 45 p.

vagy ha szerintetek ez nem jó akkor tanácsokat várok :S


2010. dec. 14. 15:26
 1/7 anonim válasza:
15 évesen korrepetálni?? nem elég az ha te tanulsz? Meg szerintem egy 15 éveshez nem vinnének gyereket dehát te tudok meg 45 percért 300 forint az szerintem semmi akkor inkább menj el havat lapátolni...
2010. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hétvégenként a délutáni órákban matematika és fizika korrepetálást vállalok ...iskolai tanulóként, 300.-/45 perc áron. Az első alkalom ingyenes.
2010. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó az ötlet, expresszen hirdethetsz ingyen, de vannak boltok ahol van ingyenes hirdetőfal is. Előzőnek: miért ne korrepetálhatna valaki 15 évesen? Nincs egyetemi diplomához kötve... Végre egy fiatal, aki nem azt kérdezi, mitől tudna minél jobban bekábulni...
2010. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen a segítséget

tudom hogy nem kéne még mert fiatal vagyok ezt hangsúlyoztam is..

és azért tettem csak 300 ft ot mert ha drágábbra teszem akkor biztos hogy egy szakképzetthez fordulnak..

így legalább olcsón is kijöhetnének ezzel

2010. dec. 14. 15:45
 5/7 anonim válasza:
Ok nem azt mondtam hogy ne csináld csak gyerekekkel nem könnyü és én is 15 vagyok és nem vagyok rossz tanulo de nincs sok idöm a tanulás mellett még hétvégén se és nehogy a hétvégi korrepetálás is a tanulás kárára menjen mert az nagyobb baj
2010. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
amúgy tudom jó érv
2010. dec. 14. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok az ambíciódhoz, nagyon jó, hogy hasznosan szeretnéd eltölteni a szabadidődet, és az árral kapcsolatban sincsenek nagy elvárásaid! Ne hagyd, hogy olyanok letörjék a lelkesedésed, mint az első válaszoló.


Tedd ki expresszre, apronetre, slando.hu-ra a hirdetést.


Sokkal hatékonyabb, ha nem a sablonos "Hétvégenként a délutáni órákban matematika és fizika korrepetálást vállalok ...iskolai tanulóként, 300.-/45 perc áron. Az első alkalom ingyenes." hirdetési formát használod.


A hirdetésben koncentrálj az előnyeidre: nagyon kedvező az ár, ingyenes kipróbálási lehetőség (nincs kockázat!!! )


"Nem jól teljesít gyermeke matematikából vagy fizikából? Szívesen segítek felzárkózni, mindössze 300 Ft / 45 perc áron. Ráadásul kockázat nélkül kipróbálhatja, mit tudok, ugyanis az első alkalom ingyenes."


"Matematika vagy fizika terén gondjai vannak gyermekének? Adjon egy esélyt, hogy javítsak a helyzeten! Az első alkalom ingyenes, a többi óráért is csak 300 Ft-ot kérek. Gimnazista vagyok, hétvégén érek rá."


Stb...


Egyébként szerintem 300 Ft-nál nyugodtan kérhetsz többet is, még az 5-600 is nagyon kedvező ( hivatásos tanárok 1500-3000 körül vállalják... ) Én kb 10 éve ugyanilyen idős koromban korrepetáltam vidéken , már akkor is 400 Ft-ot ajánlottak, úgy hogy nem én kértem :)

2011. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!