Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba kezdenéte...

Milyen vállalkozásba kezdenétek ezekkel a paraméterekkel? Minden ötlet érdekes lehet!

Figyelt kérdés
3000 nm telek, ipari tev-re alkalmas 100 nm-es fedett hely, lakóházunkban szintén sok szabad hely + 50 nm pince. A bibi az, hogy Bp és egy másik nagyváros között 30-30 km-re fél úton élünk, üdülő övezetben, ahol kb 1000 fő az őslakos. Nyáron sincsenek túl sokan, itt az átmenő forgalom a nagy nyaranta. Főút mellett van a házunk. Hm?
2009. jan. 23. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Benzinkút? Vagy valami pihenőhely étteremmel, kávézóval, bolttal?
2009. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kiegészítés: benzinkút van a környéken, közérthez azt gondoljuk, kevés az itteni őslakos. Vendéglátó egységet hasonló okból kilőttük, de nem véglegesen..

Kerti téma, növénytermesztés, BÁRMI szóba jöhet.. Várom az ötleteiteket és köszi értük!

2009. jan. 23. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
franchise rendszerben üzlrti tevékenység szerintem jó lenne...vagy a házban kiadó szobák..ha már úgyis üdülőövezetben vagytok...de ha kevés az őslakos és az átmenő forgalom se az igazi nem tudom mit lenne érdemes kezdeni a hellyel..
2009. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg faiskola-az előző válaszoló-
2009. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen... Ezen mi is gondolkoztunk már... Mármint a faiskolán, azaz a dísznövényeken. Zöldfélék termesztésében jó vagyok, pedig pár éve kezdtük csak, de vidéken nem lehet krumplit árulni: mindenkinél van.:)

Mondjatok még, kérlek!

2009. jan. 23. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Fóliasátoban virágtermesztés, bár mostanában válság van ott is.
2009. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!