Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ez sikkasztás? Férjemnek van...

Ez sikkasztás? Férjemnek van egy vállalkozása. A társa folyamatosan lenyúl kisebb nagyobb összegeket.

Figyelt kérdés
Férjem megkért, h nézzek rá pár dologra a vállalkozásukban. Fényderült pár dologra, a társa itt-ott eltett pénzt anélkül, h azzal elszámolt volna. Mi ilyenkor a teendő?
2011. jan. 4. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg kell vele beszélni, hogy ne tegye, hanem legyen korrekt elszámolás. Rendőrségre sietni és saját üzlettársat feljelenteni sem szép dolog és lehet, hogy meg sem állna a sikkasztás.
2011. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tuti hogy nem hagynám a dolgot.cégbíroságon is be lehet jelenten.azonnal kizárják a társat cégből.
2011. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az a baj, h egy gyerekkori barátról van szó. A férjem tisztában van az egésszel, de mégsem tesz semmit. Én tennék, de nem tudom hogyan, hogy azért mégse legyen belőle komolyabb ügy.

2011. jan. 4. 21:24
 4/12 anonim ***** válasza:
milyen cégről van szó és mégis mekkora összegeket tesz el?
2011. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy kft és már több százezernél tart.
2011. jan. 5. 05:51
 6/12 anonim ***** válasza:
A könyvelő hogy könyvelte le ezeket a tételeket?
2011. jan. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom sajnos.
2011. jan. 5. 09:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Első lépésként a könyvelésben nézzetek utánna ezeknek a pénzeknek. A bankszámla forgalmat a kivonatokból, a készpénz forgalmat a pénztárjelentésből tudjátok ellenőrizni. Feltéve, hogy nem fekete pénzekről van szó.
2011. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom, h sok fekete pénzről is szó van.
2011. jan. 5. 20:28
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
akkor meg minek vagy úgy kiakadva ha fekete pénzről van szó. a férjedék bűnözők ne csodálkozz hogy a barátjában nincs annyi becsület hogy ne tegye el a pénzt.
2011. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!