Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mo. N egyéni vállalkozása van...

Nagynekcs kérdése:

Mo. N egyéni vállalkozása van a férjnak. De ő most kiment Németo. Ba, ahol vállalkozóként dolgozik. Ez lehet így, itt is ott is? Mo. N a vállalkozása lehet mellékállású váll? Ha igen kell járulékot fizetni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Te jószagú :)) igy hajnaltájt megpróbálom kibogozni...


Az egyéni vállakozó uniós adószám birtokában elvileg végezhet váll tevékenységet itt is ott is, de ha igy teszi itthon mindenképp biztosított, és itt fizet járulékot, oda váll szerződése lesz és számázni fog a német cégnek.


második eset, gondolom kimegy, de munkaviszonyba. Ha ott jogszerű munkaviszonyt létesit, bejelentik, és járulékot fizetnek utánna, akkor itthon mentesülthet aj árulék fizetés alól. Kintről igazolást kell prezentálnia.

2011. márc. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem legelőször tanulj meg helyesen írni!
2011. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elég furán néz ki, de a karakterszám korlátozva van és ezért próbáltam rövidíteni, viszont a rendszer a pont után nagybetűket írt, úgyhogy ez most így néz ki, sajnálom, ha valakinek ez nem tetszik!
2011. márc. 19. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!