Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magánvállalkozás:mit érdemes...

Magánvállalkozás:mit érdemes nyitni? Mi olyan van, ami még "ritka" és érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekelne sokunkat:))

Aki erre tudja a választ, az úgysem mondja meg. Inkább megcsinálja. Ez a te leleményességeden múlik. Nézz körül, hogy mi hiányzik a környezetedben.


Amúgy nekem lenne egy tippem. Olyan boltot nyitnék, ami csak magyar árut árulna. Még ha nem is a legolcsóbb mindenből. Aki az országnak jót akar, márpedig elég sokan kellene hogy legyünk, annak mindent meg kellene tenni azért, hogy lehetőségéhez képest, ilyen boltban vásároljon. Na, mit szólsz az ötlethez?

Én elmennék hozzád, hogy nálad költsem el a pénzem:))

Magyar alma, magyar mosópor.

Össze kellene fogni az országnak!

2011. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak itt ebben a retkes országban pont az összefogás hiányzik.
2011. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most szívesen felhívnék egy "kutyadokit", aki segítene megoldania kutyámmal kapcsolatos nevelési problémámat. A környezetemben nem tudok ilyenről.
2011. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Krematórium. Nagy lehetőség, nagy pénz!
2011. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!