Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél Ázsia van oda értem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél Ázsia van oda értem, nagyon vicces, ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
Nyugat-Európában élvén rengeteg, különböző nemzetiségű ismerősöm van, ázsiaiak is. A nem ázsiaiakkal teljesen normális baráti kapcsolataim vannak. A távol-keletiek azonban, ajjajj.. az elmúlt egy hónapban két japán vallott szerelmet. Egy kínai ( nagyon régi) ismerős mostanában kezd megőrülni , és sokszor hívogat(na)- ha felvenném- , illetve elhaló hangon ecsetelgeti, mennyire szépnek tart, alig egy órája pedig egy koreai vetette fel sms-ben ( akit egyébként évek óta ismerek),elmennék-e vele meginni valamit, csak mi ketten!! ( hopsz, és most megint pittyeg a telefonom ):D Ami furcsa, az az, hogy felnőtt, komoly emberekről van szó, akik ráadásul tudják, hogy van kapcsolatom! ( a facebook-os , ismeretlenektől érkezett üzeneteket már olvasatlanul törlöm, azokat már nem is méltatom)Mi lehet bennem olyan "vonzó" egy ázsiainak? Egy európai, afrikai férfi teljesen normálisan viszonyul hozzám, a távol-keletiek viszont valamilyen oknál fogva mind közeledni próbálnak és valahol sajnálom, de emiatt szépen le kell épitsem mind. Szerintetek ennek mi lehet az oka?
2011. okt. 24. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kellenek nekik a szerveid.
2011. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet édes savanyú szagod van...
2011. okt. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
3 ázsiai azért nem fél Ázsia... Miután belőlük van több ismerősöd logikus, hogy ők próbálkoznak be. Ha több európai ismerősöd lenne, akkor ők hajtanának rád. Ne láss bele többet, mint ami.
2011. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Európaiból van - logikus, nem?- a legtöbb :)

Ázsiaiból kb 10, ők vannak a legkevesebben, nem Pekingben vagy Ho-Shi-Minh -ben élek :)

2011. okt. 24. 10:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Az Ázsiaiak szeretik a magyarokat. Tanárom mesélte ezt nekem hogy mikor kint volt Japánban egyfolytában nyomultak rá. Nem tom lehet az a oka hogy az ázsiai férfiaknak kicsi a tudjuk mijükXD és ezért a lányok az ilyen más nemzetiségű férfiakra egyfajta ritkaságnak számítanak nekik.
2011. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kérdező gyanitom te fiú vagy ugye?


és valami beképzelt partibu.zi lehetsz fél ázsia :D:D:D:D:D:en jó volt.

2011. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Kínában a születésszabályozás bevezetése óta felborult a nemek egyensúlya. (több fiú születik, mint férfi, mert a fiúk nagyobb megbecsülésnek örvendenek az ottani kultúrában mint a nők, és emiatt csak azt tartják meg.) Nemrég olvastam h ha ez folytatódik akkor kb. 1-2 milliárd kínai pasinak nem fog jutni kínai nő. (!!!) Emiatt persze érthető h bepróbálkoznak akinél lehet, mert ki tudja...
2011. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
akarom írni több fiú születik mint nő
2011. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te írtad, hogy az ismerőseid nagyon sok színű nemzetiségűek. Itt a közeli ismerősökre gondolok, nem pedig minden magyarra, aki elment melletted. Ergo a leírásod alapján inkább "nem magyarok" körében mozogsz. :-)

És igen a másik ok az is lehet, hogy nem a megszokott ázsiai csaj vagy, hanem valami más nemzetiségű.

2011. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha jól gondolom, regisztráltál valamilyen "Asia Date" féle oldalon és onnan gyűjtöttél ismerősöket a facebookra....gáz, én ezzel nem vágnék fel ennyire.
2012. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!