Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bedolgozás, távmunka lehetőség...

Bedolgozás, távmunka lehetőségek, mennyire megbízhatók?

Figyelt kérdés

Akinek már van tapasztalata az interneten keresett pl. bortékolás vagy bármi más bedolgozás ügyében mennyire megbízható hirdetések ezek, kérem írjon.

Bele merjek vágni, vagy csak a pénzemet akarják?


2011. jan. 9. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy kezdi, hogy fizess xFt-ot a tájékoztatóhoz, na az csak a pénzedet akarja. Nagyon kevés a valódi távmunka, és nehéz kiszűrni a lenyúlókat.
2011. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha pénzt kér, akkor felejtős.

Ha munkát ad, akkor valószínűleg jó. Mindenesetre napi vagy heti fizetéssel próbáld meg az elején, különösen ha nem jelent be.

2011. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Nekem nemrég lenyúlta a pénzem :S

nem sokat, 1100 Ft-ot, de küldtem neki egy kamu e-mail címről egy szép kis levelet, hacker programról, és csatoltam neki egy progit, amit ha elindít, majdnem mindent letöröl a C/ meghajtóról. Szerintem főhetett a feje, dehát ennyit simán megérdemelt!

2011. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!