Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit gondoltok Brazíliáról?...

Mit gondoltok Brazíliáról? Egyre többen mondogatják h mennyire durván fejlődik és micsoda lehetőségek vannak már most is ott! Érdemes lenne vajon ott befektetni vagy vállalkozni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megvenni egy bazi nagy őserdőrészt, kiirtani és biodízelt termeszteni rajta megéri.


De ehhez tőke kell. NAGY tőke.


Sarki boltot ott sem érdemes nyitni csak úgy.

2011. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Brazíliáról annyit hogy ott életveszélyes kimenni az utcára. Bármikor kinyírhatnak pár forintért is.
2011. jan. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy honnan jött az ötlet. De oda kimenni foglalkozni szerintem elég veszélyes.

Ha meg hallottál olyat, hogy érdemes Brazíliába befektetni az illető ilyesmire gondolhatott. Vagyis Én ilyet tudok neked javasolni.


[link]


[link]


[link]


Itt ún. vagyonkezelők befektetik neked a pénzed az adott ország(okban)...

2011. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kimenni foglalkozni = kimenni vállalkozni


sorry a hibáért

2011. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!